فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مختصری از تاریخچه طراحی سایت

مختصری از تاریخچه طراحی سایت

 

 

طراحی وب سایت:به مهارت ساخت وطراحی، راه‌اندازیو بارگذاری صفحات وب گفته می شود.

اولین بار، "تیم برنرزلی" طی پروژه ای  در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب در تاریخ ثبت نمود. او در نخستین وب‌سایتش، از تعدادی عکس و متن استفاده کرده بود. در آن زمان جستجو گر موزاییک تنها جستجوگر موجود بود. این نوشته ها و عکس ها برای همگان بسیار جالب بود.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده html نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کدنویسی که ساختاربسیار ساده‌ای به وب‌سایتها می‌داد، و شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن با دیگرصفحات وب. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی سایت، زبان کد نویسی پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی از دور خارج شدند. با اختراع «CSS»، روش های نادرست طراحی ها منسوخ ، و بجای آن استفاده مناسب از «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی  (Database)، مانند زبان‌های کُدنویسی(Server-Side Scripting)  چون CGI ، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند. پیشرفت های جدید در زمینه طراحی سایت که شامل CSS و بهبود ظاهری صفحات وب سایت ها بود. جاوا اسکریپت هم قابلیتی بود که برنامه نویس ها به صفحات وب افزودند.

با آمدن فناوری‌های پویانمایی به صفحه ها، مانند  (Flash)، چهره صفحات وب بیشتر از پیش متغیر جذاب و دیدنی شد ، توانمندی‌ها و قابلیتهای  تازه به طراح‌های وب سایت داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه به مرورگرها .

 

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme