فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ریز تراشه برای کنترل وضع بیماران قلبی از راه دور

ریز تراشه برای کنترل وضع بیماران قلبی از راه دور

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: رجینال یانگمن یکی از اولین بیماران بریتانیایی است که ریز تراشه ای کاملا جدید را درون بدنش قرار داده است که می تواند جانش را نجات دهد.

این حسگر بسیار کوچک و بی سیم در شریان ریوی قلبش کار گذاشته شده است و پیش از آنکه عارضه ای نمایان شود هر نوع بدترشدن وضعیت کارکرد قلب او را از راه دور به پزشکان خبر می دهد.

یکبار در روز رجینال روی یک پرتونگار دراز می کشد و داده های حسگر به بیمارستان انتقال داده می شود و پزشک می تواند با دریافت هر نشانه ای از بدترشدن وضع بیمار، دوز دارو را تغییر دهد.

سال گذشته آقای یانگمن به خاطر نارسایی قلبی هفت بار به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد. اما از دو ماه پیش که این دستگاه درون بدن او کار گذاشته شده هیچ مشکلی نداشته است.

حسگر موسوم به “کاردیوممس” (CardioMEMS) با عمل جراحی جزئی با استفاده از کاتِتر قلبی در کنار قلب کار گذاشته می شود. کاتتر لوله ای باریک است و از مسیر رگی که از پا می آید آن را به قلب می رسانند.

کاتتر قلبی، یک لوله باریک و قابل انعطاف است که از طریق عروق به داخل سیستم جریان خون نفوذ می کند. با آن می توان مایعات را به بدن بیمار تزریق کرد. فرایند ورود کاتتر به داخل بدن «کاتترگذاری» نام دارد.

وقتی حسگر که باتری یا قطعه قابل تعویض ندارد در جایش قرار بگیرد، مرتبا از تغییرات فشار خون در شریان ریوی خبر می دهد.

اولین آزمایشهای این ابزار جدید برای سازمان ملی خدمات درمانی در بیمارستان سلطنتی برامپتون در لندن انجام می گیرد. هدف این است که معلوم شود آیا با این فناوری می توان مراقبت از بیماران را بهتر و در هزینه ها صرفه جویی کرد.

بررسی گسترده ای در ایالات متحده آمریکا نشان داده است که با داده گیری مرتب از بیمار، پزشکان می توانند تعداد مراجعات اورژانس را تقریبا یک سوم کمتر کنند. در بریتانیا ۹۰۰ هزار نفر از نارسایی قلبی رنج می برند و کنترل نارسایی قلبی مشکل است.

مارتین کاووی، پزشک متخصص قلب می گوید: «برای برخی بیماران رسیدن به وضعیتی متعادل بسیار مشکل است، درست مثل راه رفتن روی طناب. باید نگران کم و زیاد شدن مایعات، درمان بیش ازحد یا کمتر از حد لازم بود. واقعا امیدواریم که این تراشه کوچک اطلاعات ما را بیشتر کند و به ما کمک کند بفهمیم هر بیمار خاص چه وضعی دارد تا نیازی به مراجعه بیمار به بیمارستان نباشد.»

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme