فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه برای باز کردن در آپارتمان

استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه برای باز کردن در آپارتمان

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: سیستم موسوم به «کیوی کی» بر اساس همان فناوری ای کار می کند که امروز برای سوییچ خودروها به کار می رود. این سیستم به فناوری شناسایی فرکانس رادیویی مجهز است و هنگامی که به فاصله سه تا چهار متری درب خانه برسید، فرستنده خود به خود در آپارتمان را باز می کند. درنتیجه نیازی نیست کلید خانه را از جیب خود بیرون بیاورید.

سیستم “ کیوی کی” توسط شرکتی نوپا در برلین طراحی شده و تا کنون در۱۴۰۰ آپارتمان در برلین نصب شده است. این شرکت، اولین شرکتی است که از نرم افزار خاص گوشی های هوشمند برای باز کردن در از راه دور، استفاده کرده است.

کلئودیا نیگل، یکی از طراحان “کیوی کی” می گوید: «ایده ساخت “کیوی کی” نوامبر ۸ سال پیش به ذهنم رسید. اولین پسرم تازه به دنیا آمده بود و در برابر مجتمعی آپارتمانی ایستاده بودم. نوزاد بغلم بود و با دست دیگر هم کیفم را گرفته بودم. باران می آمد و سرد بود و نمی توانستم کلیدم را پیدا کنم. همان موقع بود که فکر کردم باید راه ساده تری برای بازکردن درب آپارتمان وجود داشته باشد.»

این فناوری فقط به درد ساکنان خانه های شخصی نمی خورد، بلکه کارگران بازیافت زباله ها می توانند با استفاده از آن به مجتمعهای تجاری و مسکونی وارد شوند، بدون اینکه لازم باشد کلید درست را از بین دهها کلید انتخاب کنند.

این سیستم جدید چند ماه آزمایش خواهد شد تا پس از بررسی بازدهی کار مسئولان بازیافت زباله معلوم شود آیا در سرعت انجام کار آنها بهبود قابل ملاحظه ای دیده می شود یا نه.

هانریک پلوتز، متخصص امنیت کلیدهای ساختمان می گوید: «امنیت این سیستم خیلی بیشتر از کلید معمولی است. از روی کلید معمولی می توان به سادگی کلید دوم ساخت. حتی برای این کار، گاهی کافی است عکس کلید را در اختیار داشته باشید. با این سیستم این کار شدنی نیست. البته برای همه کلیدهایی که بدون تماس با قفل، در را باز می کنند این نکته درست است، اما این سیستم خاص از تمام سیستم های بدون تماس دیگر امن تر است.»

به گفته شرکت سازنده “کیوی کی” برای نصب این سیستم روی درهای استاندارد تنها به ۲۰ دقیقه زمان نیاز است و هزینه نصب آن از ۴۰۰ یورو هم کمتر است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme