فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دسترسی به اینترنت بالای کوه فوجی

دسترسی به اینترنت بالای کوه فوجی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: گردشگرانی که تابستان امسال بالای کوه فوجی در ژاپن می روند، دیگر ارتباطشان با دنیا قطع نخواهد بود. آنان یک شبکه وای فای در اختیار خواهند داشت.

در ارتفاع ۳۷۰۰ متری از سطح دریا اینک کوه فوجی به شبکه اینترنت وصل است تا کوهنوردان بتوانند عکسهای سلفی خود را در همان لحظه بر روی شبکه های اجتماعی منتشر کنند.

از روز ۷ ژوئیه به کوهنوردان در مرحله ششم صعودشان کارتی با نامِ کاربری و رمزواژه داده می شود که تا سه روز نیز اعتبار دارد و به این ترتیب آنها می توانند به شبکه مجانی وای فای متصل شوند.

لودوویک کائو، گردشگر کانادایی از اولین استفاده کنندگان این خدمات جدید است. او می گوید: «من از “وای فای” برای بروز کردن صفحه خودم در شبکه اجتماعی و ارتباط با دوستانم استفاده کردم تا دوستانم بدانند من اینک کجا هستم.»

او می افزاید: «شما کوههای زیادی نمی بینید که چنین خدماتی ارائه کنند ضمن اینکه من اهل مونترال کانادا هستم و حتی در کشورمان چنین چیزی نداریم. من افرادی را دیدم که مکالمات تلفنی برای امور کاری انجام دادند.»

دسترسی به وای فای در بالای کوه برای ژاپنی ها هم هنوز تازگی دارد. دایسوکه کووای، وبلاگ نویس ژاپنی است که ۱۶ تابستان گذشته اش را به عکاسی در بالای کوه فوجی سپری کرده است.

او می گوید: «خیلی خوب است که می توانیم اینجا به شبکه متصل شویم. من یک وبلاگ اینترنتی از اینجا مدیریت می کنم و اکنون می توانم کسانی را که مایل به صعود به کوه فوجی هستند، از شرایط آن و آب و هوا مطلع کنم. این من را خیلی خوشحال می کند.»

صنعت گردشگری در ژاپن در حال پیشرفت است و مقامات محلی ژاپنی تصمیم گرفتند که خواسته گردشگران خارجی را که اکثر آنها اهل اروپا و ایالات متحده آمریکا هستند، اجابت کنند.

خدمات وای فای در بالای کوه فوجی تا ۱۰ سپتامبر به گردشگران ارائه خواهد شد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme