فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

نگاهی به آرت شاپ خلاقیت (بخش پایانی)

نگاهی به آرت شاپ خلاقیت (بخش پایانی)

در قسمت پیشین، با روش خرید آشنا شدید. در این قسمت، شرایط همکاری به عنوان فروشنده را بررسی می کنیم.
ازنگاه آرت شاپ خلاقیت، هر فروشنده، به صورت پیش فرض، کاربر است. پس اگر تمایل دارید که فروشنده باشید، لازم است که اول به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
پس از طی مراحل ثبت نام، در منو بار بالای صفحه، درخواست ارتقاء سطح کاربری برای شما نمایان می شود. با کلیک بر روی این گزینه، اطلاعات بیشتری به عنوان فروشنده از شما درخواست می گردد. با تکمیل و ارسال این فرم، شما به جمع فروشندگان آرت شاپ خلاقیت خواهید پیوست.
برای ثبت محصول، کافیست وارد سایت شده، گزینه ثبت محصول را انتخاب نمایید. براساس 8 گالری تعریف شده، کالای خود را دسته بندی نمایید. اگر کالای شما به بیش از یک گالری مرتبط بود، می توانید آن دسته بندی ها را نیز انتخاب نمایید. به عنوان مثال، اگر در ساخت یک مجسمه فلزی، از سنگ و چوب نیز بهره برده اید، آنرا در سه گروه فلز، سنگ و چوب دسته بندی کنید. این کار به شما کمک می کند که کالای تان در گالری های مختلف و مرتبط نمایش داده شود.
پس از انتخاب دسته بندی، قیمت و شرایط فروش را مشخص نمایید. برای توضیحات کالای خود، از عبارات کوتاه و کلیدی استفاده کنید که هم برای خریدار جذاب باشد و هم برای موتورهای جستجو!
قسمت مهم ثبت محصول، تصویر کالا است. اگر تصویر را به اندازه ارایه شده در سایت، بارگذاری نمایید، کیفیت نمایش آن در بالاترین سطح خواهد بود در غیر اینصورت، نرم افزار این کار را برای شما انجام خواهد داد.

چهارم؛ تلاش اصلی ما در آرت شاپ خلاقیت، ایجاد بستری گسترده و مبتنی بر روشهای مدرن بازاریابی و فروش کالاهای هنری است. بر همین اساس، مقالات و تکنیک های مرتبط با فروش را در لینک مقالات مفید برای شما گرد آورده ایم که بصورت دوره ای، بروزرسانی می شود. پیشنهاد می شود که آنها را مطالعه نمایید.
مطمئن هستم که تلاش های ما خالی از ایراد و اشکال نیستند، پس با گوشزد نمودن آنها، کمک شایانی به بهبود این تلاش ها خواهید نمود. پیشنهاد و انتقاد خود را به admin@artshop.khalaghiyat.com ارسال نمایید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme