فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

با دو اپلیکیشن جدید ناسا به مریخ سفر کنید

با دو اپلیکیشن جدید ناسا به مریخ سفر کنید

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: در سومین سالگرد فرود مریخ نورد کنجکاوی روی این سیاره، ناسا دو اپلیکیشن آنلاین جدید را منتشر کرده است که به کاوشگران حاضر روی سیاره زمین اجازه می دهند سفری جالب توجه به سیاره سرخ داشته باشند.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، اپلیکیشن Mars Trek از داده های واقعی تولید شده طی 50 سال از اکتشافات ناسا برای ایجاد تصویری دقیق استفاده می کند و این فرصت را فراهم می کند تا به بررسی سطح سیاره مریخ بپردازید. اپلیکیشن Experience Curiosity نیز کاربران را روی صندلی راننده مریخ نورد کنجکاوی قرار داده و بر اساس داده های واقعی جمع آوری شده از مریخ نورد کنجکاوی و مدارگرد شناسایی مریخ محیط شبیه سازی شده سه بعدی از سیاره سرخ ارائه می کند.

با دو اپلیکیشن جدید ناسا به مریخ سفر کنید

اپلیکیشن Mars Trek تنها یک بازی برای دوستداران فضا نیست، بلکه ابزاری برای دانشمندان در آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا نیز محسوب می شود. به گفته "جیم گرین"، مدیر بخش علوم سیاره ای ناسا در واشنگتن، این ابزار نگاهی جدید درباره چگونگی انتخابی رویکردی مناسب برای نخستین حضور در جهانی دیگر برای وی شکل داده است.

در اپلیکیشن Mars Trek نقشه های تعاملی با داده های تولید شده از ابزارهای مریخ نورد و طیف گسترده ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل که می توانند برای اندازه گیری ویژگی های سطح این سیاره استفاده شوند، در دسترس هستند. توپوگرافی قابل صدور نیز برای دوستداران چاپ سه بعدی امکان چاپ مدل هایی از سطح مریخ را فراهم می کند.

در اپلیکیشن Experience Curiosity کاربران می توانند از طریق هر یک از دوربین های مریخ نورد نگاهی به سیاره سرخ داشته باشند و همچنین ابزارهای موجود در آن را دستکاری کنند. بر همین اساس، هر فردی که وب دسترسی داشته باشد می تواند سفری جذاب به مریخ را با اپلیکیشن های جدید ناسا تجربه کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme