فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

هند منزلگاه نخستین فرودگاه 100% خورشیدی جهان

هند منزلگاه نخستین فرودگاه 100% خورشیدی جهان

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: اگر هواپیمای خورشیدی سولار ایمپالس که سفر به دور دنیا را هدف قرار داده است، شما را تحت تاثیر قرار داده، احتمالا شنیدن خبر تکمیل ساخت و ساز فرودگاهی خورشیدی در هند شما را شگفت زده می کند. پس از طی روند طولانی توسعه و ساخت و ساز، فرودگاه بین المللی کوچین هند در ایالت جنوبی کرالا عنوان نخستین فرودگاهی در جهان که به طور کامل از خورشید نیرو می گیرد را به خود اختصاص داده است.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، فرودگاه بین المللی کوچین از نظر نیرو به طور کامل خنثی است یعنی به میزان انرژی مصرف خود انرژی تولید می کند. با در نظر گرفتن این نکته که فرودگاه بین المللی کوچین یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه های هند است و ترمینال آن به تنهایی فضایی یک میلیون و 500 هزار فوت مربعی را پوشش می دهد، اهمیت و ارزش این مساله بیش از پیش نمایان می شود.

به منظور تامین نیروی کافی برای فعالیت فرودگاه بین المللی کوچین، یک نیروگاه خورشیدی 12 مگاوات پیک در محل فرودگاه ساخته شده که شامل 46 هزار پنل خورشیدی می شود و ناحیه ای به وسعت 45 جریب را پوشش داده است. این نیروگاه برای تولید روزانه 50 هزار تا 60 هزار واحد برق در نظر گرفته شده که نیروی مورد نیاز برای فعالیت های عادی فرودگاه محسوب می شود.

ساخت این نیروگاه خورشیدی عظیم یک شبه صورت نگرفته است. فرودگان کوچین روند گذار به انرژی های پاک را از سال 2013 آغاز کرد که در آن زمان آرایه ای کوچک از پنل های خورشیدی روی سقف ترمینال های این فرودگاه نصب شدند. با گسترش پنل های خورشیدی طی سال های بعد، این فرودگان ترکیبی از نیروی خورشیدی و شبکه برق سراسری را بکار گرفت و اکنون پس از تکمیل ساخت نیروگاه خورشیدی صد درصد نیروی مورد نیاز خود را از انرژی خورشیدی تامین می کند. فرودگاه بین المللی کوچین همچنان به شبکه سراسری برق متصل است تا در مواقع اضطراری و روزهای ابری خللی در فعالیت های آن ایجاد نشود.

پیش بینی تاثیر زیست محیطی استفاده از انرژی خورشیدی در این فرودگاه همچنان دشوار است اما تحلیلگران انتظار دارند نیروگاه خورشیدی طی 25 سال آینده چیزی به ارزش در حدود 300 هزار تن انتشار دی اکسید کربن در هند را کاهش دهد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme