فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

رباتی که تولید مثل می کند!

رباتی که تولید مثل می کند!

یک ربات مادر جدید می تواند بچه ربات های خود را ساخته و عملکرد آنها را به منظور بهبود طراحی نسل های آینده مورد ارزیابی قرار دهد. پژوهشگران در دانشگاه کمبریج به تازگی ربات جدیدی را تولید کرده اند که می تواند ده ربات را در پنج آزمایش مختلف ساخته و مورد آزمایش قرار دهد.

رباتی که تولید مثل می کند!

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، این ربات مادر بدون دخالت انسان قادر است بچه ربات های خود را از مکعب های پلاستیکی با موتور کوچکی داخل آنها بسازد. ربات مادر قادر به بررسی و آزمایش عملکرد فرزندان خود بوده و به تکثیر صفات و ویژگی های دلخواه و مطلوب در نسل های آینده اقدام می کند. بچه ربات ها در حقیقت جعبه های آبی چاپ سه بعدی شده هستند که با چسباندن آنها به یکدیگر توسط ربات مادر شکل می گیرند.

ربات مادر بهترین فرزند خود را بر اساس مسافتی که در مدت زمانی مشخص می تواند طی کند، انتخاب می کند. موفق‌ترین فرزندان بدون تغییر باقی می مانند در شرایطی که بچه ربات های ناموفق‌ وارد مرحله جهش و تغییر در نسل بعدی می شوند. پژوهشگران فرآیند انتخاب ربات مادر را به عنوان یک "انتخاب طبیعی" توصیف کرده اند.

به گفته دکتر "فومیا لیدا" از دپارتمان مهندسی دانشگاه کمبریج، انتخاب طبیعی اساسا شامل تولید مثل، ارزیابی، تولید مثل، ارزیابی و ادامه این روند می شود. ربات مادر نیز کاری مشابه را انجام می دهد و در واقع ما می توانیم بهبود و تنوع گونه ها را شاهد باشیم.

در نتیجه‌ی انتخاب طبیعی، پژوهشگران دریافتند عملکرد بچه ربات ها با گذشت زمان بهبود یافته است. در همین راستا، جدیدترین نسل بچه ربات ها قادر بودند یک مجموعه از وظایف را دو برابر سریع‌تر از نسل نخست انجام دهند. به گفته دکتر لیدا که چگونگی ارتقا رباتیک با الهام از طبیعیت را دنبال می کند، موفقیت اخیر آغاز فرآیندی طولانی است و همچنان مسیری طولانی پیش از آن که ربات ها همانند انسان به نظر برسند، عمل کنند و فکر کنند باقی مانده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme