فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

5 وب سایت که نگاه ما به جهان را تغییر می دهند

5 وب سایت که نگاه ما به جهان را تغییر می دهند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: اینترنت این امکان را فراهم کرده است تا هر چیزی درباره جهان را فرا بگیریم، با مردم نقاط مختلف در ارتباط باشیم و یا اطلاعات جدید درباره مکانی که در آن زندگی می کنیم را کسب کنیم. در اینترنت می توانید روش هایی جدید برای مقایسه کشور خود با دیگر کشورهای جهان پیدا کنید یا داشته های کشور خود را با دیگران مقایسه کنید. به طور کلی، مردم در حال حاضر از چگونگی کارکرد جهانی که در آن زندگی می کنند، آگاه‌تر هستند. در ادامه پنج وب سایت را معرفی می کنیم که می توانند اطلاعات شما را درباره جهان بیش از پیش و به روشی سرگرم کننده افزایش دهند.

True Size Of

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

این وب سایت امکان مقایسه اندازه کشورها با یکدیگر را فراهم می کند. نقشه های بسیاری در این وب سایت وجود دارند که اجازه می دهند جهان را از نگاهی متفاوت نظاره گر بوده و اندکی بیشتر درباره آن تامل و تفکر کنید. در این وب سایت به راحتی می توانید اندازه کشورهایی مختلف را با قرار دادن طرح گرافیکی از آنها روی یکدیگر و بدون ایجاد مانع یا تداخل مقایسه کنید.

Mercator Puzzle Redux

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت که شامل یک بازی معمایی می شود، مجموعه ای تصادفی از کشورها ارائه شده و از کاربر خواسته می شود تا آنها را در جای درست خود قرار دهد. برخی مواقع این چالش سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

Global Trend Tracker

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

کشورها تنها توده هایی زمینی در اندازه مختلف نیستند بلکه مجموعه ای از افراد را در بر می گیرند که بسیاری از آنها آنلاین بوده و در حال جستجوی موضوعات مورد علاقه خود هستند. در این وب سایت می توانید جریان های محبوب در جهان را مشاهده کنید و از این که مردم در نقاط مختلف جهان چه چیزهایی را بیشتر جستجو می کنند، آگاه شوید.

Visa Mapper

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت می توانید از وضعیت ویزا پیش از سفر به کشورهای مختلف آگاه شوید. در ابتدا باید این مساله که شهروند کدام کشور هستید را مشخص کرده و سپس نقشه موجود در سایت شرایط ویزا برای سفر به کشور یا کشورهای مد نظر شما را نشان می دهد.

Radio ISS

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت ترکیب استریم زنده ویدئویی از ایستگاه فضایی بین المللی و یک نقشه همزمان از موقعیت مکانی آن را شاهد هستیم که با صدایی از نزدیک‌ترین ایستگاه رادیویی زمینی همراهی می شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme