فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

سه چرخه الکتریکی

سه چرخه الکتریکی "گینز ولو"

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: سه چرخه هیبریدی جدیدی به نام "گینز ولو" ایجاد تغییر چشمگیر در روش انجام سفرهای درون شهری را هدف گذاری کرده است. "پیتر گینزبرگ"، مخترع این سه چرخه، آن را وسیله نقلیه هیبریدی انسانی-الکتریکی نامگذاری کرده است. این محصول به یک موتور الکتریکی 500 واتی و نیروی پای راننده متکی است. گینز ولو از دامنه حرکت قابل توجهی برخوردار است و با یک بار شارژ کامل باتری خود می تواند مسافتی تا 100 مایل (160 کیلومتر) را طی کند.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، گینزولو سه چرخه ای به سبک خوابیده با محافظ خارجی مقاوم در برابر شرایط جوی است و از این رو در هر شرایط آب و هوایی به راحتی می توان از آن استفاده کرد. گینز ولو به چراغ های جلو، چراغ های راهنما، چراغ ترمز و آینه های جانبی نیز مجهز شده تا در شرایطی که انرژی بسیاری کمتری نسبت به خودروهای عادی مصرف می شود از سفری راحت و ایمن در خیابان ها اطمینان حاصل شود.

سه چرخه الکتریکی

سازندگان گینز ولو امیدوارند این وسیله نقلیه انقلابی در شیوه سفرهای درون شهری ایجاد کند. از آنجایی که گینز ولو از نظر فنی به عنوان دوچرخه طبقه بندی شده است حتی می توانید با آن در پیاده‌رو حرکت یا پارک کنید. این سه چرخه الکتریکی از موتور 500 واتی سود می برد که نیروی خود را از باتری 20 Ah LiPo دریافت می کند.

سه چرخه الکتریکی

گینز ولو می تواند مسافت 75 تا 100 مایل را با بیشینه سرعت 32 کیلومتر در ساعت پس از شارژ کامل باتری خود طی کند. این در شرایطی است که تنها از نیروی باتری استفاده می شود و در صورتی که پدال زدن توسط راننده صورت بگیرد، این سه چرخه الکتریکی می تواند دامنه حرکت بیشتری داشته باشد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme