فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

سفر نخستین دانمارکی به فضا

سفر نخستین دانمارکی به فضا

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: نام آندریاس موگنسن در تاریخ و در ذهن مردم دانمارک ثبت خواهد شد. او روز چهارشنبه دوم ماه سپتامبر نخستین دانمارکی بود که به فضا سفر کرد. سفر این فضانورد در چارچوب ماموریت فضایی جدید سایوز صورت می گیرد.

برای موگنسن، این تحقق آرزوی کودکی و حاصل تلاشی سخت و طولانی بود. او شش سال را به تمرین غواصی در اقیانوس ها، تجربه آب و هوای قطبی و نیز بازدید از غارهای زیرزمینی پرداخت تا در تدارک سفر به ستارگان وضعیت بدنی خود را قوی کند.

موگنسن که مهندس هوافضاست، تجربه کار در پروژه علمی فضایی را دارد. او می گوید: «بدیهی است که اوج هرنوع فعالیت یک فضانورد، سفر به فضاست. ما برای همین اینجا هستیم. اما در این روند، فرصت های زیاد دیگری هم وجود داشته که من شانس شرکت در آنها را داشته ام. فرصتهایی واقعا استثنایی که حتی اگر هم فضانورد نمی شدم، مشتاق بودم آنها را تجربه کنم.»

موگنسن پس از طی دوره آموزشی اولیه فضانوردی در مرکز فضانوردی اروپایی در شهر کلن آلمان، ماهها به کار با مجموعه ای از شرکای بین المللی پرداخت. او با استفاده از دستگاههای شبیه ساز سفر فضایی در اروپا، کانادا و روسیه هر آنچه برای زندگی و کار در مدار زمین لازم بود، فراگرفت.

ماموریت جدید، سفری ده روزه به ایستگاه فضایی بین المللی است که طی آن موگنسن بطور فشرده، رشته آزمایشهایی را انجام خواهد داد. او در آنجا با آزمایشگاه کلمبوس کار می کند و مطالعات اروپایی در زمینه روباتهای کنترل از راه دور و فیزیولوژی انجام می دهد.

موگنسن همچنین در زمینه پزشکی به بررسی آتروفی عضلات و تغییرات در تراکم استخوان حین سفر به فضا خواهد پرداخت. او می گوید: «با آنکه فقط ده روز در فضا خواهم بود، هنوز هم مطالعه بر روی بدن خودم بسیار مهم است تا ببینیم برخی از این تاثیرات نامطلوب از چه زمانی آغاز می شوند و طی مدت فقط ده روز، چه اثرهایی می گذارد. بعد امیدواریم بتوانیم از نتایج این بررسی استفاده و آن را با وضعیت فضانوردانی که شش ماه یا حداقل یک سال در فضا بوده اند، مقایسه کنیم.»

فرمانده عملیات، سرگی وولکوف طولانی ترین مدت اقامت را در فضا خواهد داشت که شش ماه خواهد بود. دو فضانورد دیگر یعنی موگنسن و آیدین آیمبتوف فقط مدت هشت روز در ایستگاه فضایی اقامت دارند و روز یازدهم سپتامبر با سایوز به زمین باز خواهند گشت.

موگنسن، امیدوار است در خلال اقامت کوتاه در ایستگاه فضایی که طی آن لازم است بیش از بیست آزمایش را به انجام برساند، بتواند لحظاتی را هم برای تعمق در منظره زیبای فضا داشته باشد .

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme