فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

شناسایی سرعت و ردپای پیری در انسان

شناسایی سرعت و ردپای پیری در انسان

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران : دانشمندان در انگلیس می گویند راهی را یافته اند که نشان می دهد بدن هر فرد با چه سرعتی پیر می شود.

ممکن است در آینده با استفاده از این تست بتوان زمان مرگ یا احتمال ابتلا به آلزایمر را پیش بینی و برای دوران بازنشستگی یا پایان عمر برنامه ریزی کرد.

این تحقیق که در نشریه زیست شناسی ژنوم منتشر شده، درباره اینکه چطور می توان روند پیری را کند کرد توصیه ای ارائه نکرده است.

در این روش، دانشمندان برای تعیین سن واقعی (بیولوژیک)، به جای سن تقویمی، ردپای پیری را ارزیابی می کنند، یعنی عملکرد 150 ژن را در بدن می سنجند.

این 150 ژن پس از بررسی فعالیت 54 هزار ژن در افراد سالم 25 و 65 ساله که زندگی کم تحرکی داشتند، به عنوان نشانگرهای اصلی در نظر گرفته شدند.

محققان سپس این شیوه را برای پیش بینی پیری گروهی مرد 70 ساله سوئدی به آزمایش گذاشتند و توانستند پیش بینی کنند چه کسانی به سرعت دارند پیر می شوند و چه کسانی در چند سال آینده خواهند مرد.

محققان می گویند دو مفهوم سلامت و پیری را نباید اشتباه گرفت و روند پیری می تواند روند سالمی باشد و جوانی را هم نباید مترادف با سلامتی در نظر گرفت.

پروفسور جیمی تیمونز از دانشگاه کینگز کالج در لندن گفت: ردپای پیر شدن سالم در تمام بافت های بدن ما هست که به نظر می رسد می تواند از طول عمر و سلامت ذهنی و شناختی به ما پیش آگهی بدهد.

به نظر می رسد بعد از چهل سالگی، شما می توانید افراد را از نظر اینکه روند پیری شان چقدر خوب پیش می رود راهنمایی کنید.

پژوهشگران می گویند که ترکیب سن واقعی و سبک زندگی تخمین بسیار دقیقتری از سلامت ارائه می دهد تا سن تقویمی.

قرار است از این شیوه به صورت آزمایشی در پیوند عضو استفاده شود تا بفهمند آیا کسانی که از نظر تقویمی پیر هستند، اما سن بدنی آنها جوان است می توانند عضو اهدا کنند یا نه.

از این تست همچنین می توان برای پیش بینی احتمال ابتلا به دمانس و آلزایمر یا بیماریابی سرطان استفاده کرد.

پروفسور تیمونز می گوید: شناسایی افرادی که در 10 تا 20 سال آینده به شدت در معرض خطر هستند نیازی جدی است و فکر می کنیم تحقیق در این زمینه اثرگذار بوده است.

حدود شش ماه پیش، نظام بهداشت و درمان انگلیس (NHS) یک محاسبه گر اینترنتی را راه اندازی کرد که به افراد امکان می دهد احتمال ابتلای خود به سکته قلبی یا مغزی را در 10 سال آینده ارزیابی کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme