فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

بدافزار فضایی هم از راه رسید

بدافزار فضایی هم از راه رسید

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: شرکت امنیتی کاسپراسکای از شناسایی بدافزاری خبر داده که از ارتباطات ماهواره ای برای مخفی کردن خود و فعالیت هایش سوءاستفاده می کند.

 

بررسی ها نشان داده که حداقل یکی از گروه های استفاده کننده از بدافزار Turla روس زبان هستند و بهره گیری آنها از ماهواره ها و ارتباطات ماهواره ای از کار انداختن شبکه بدافزاری Turla را بسیار دشوار کرده است. زیرا سرورهای مورد استفاده هکرها تقریبا قابل شناسایی نیستند.

 

هکرهایی که از بدافزار Turla استفاده می کنند در هشت سال گذشته شناسایی نشده اند، زیرا از سرویس های یک ارائه دهنده خدمات ویدیویی ماهواره ای پهن باند دیجیتال در خاورمیانه و آفریقا برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند. آنها از سال 2007 تا به حال از لینک های ماهواره ای بری مدیریت عملیات خود بهره گرفته اند و ارتباطات غیرقابل کشفی را میان سرورهای خود و ماهواره ها برقرار کرده اند.

 

هکرها با این روش برای نرم افزارهای امنیتی و کاربران عادی هم قابل شناسایی نیستند و لذا می توانند به راحتی فعالیت های خود را انجام دهند. با توجه به ارزانی این روش و امکان اجرای طولانی مدت آن ممکن است هکرهای بیشتری در آینده به استفاده از آن روی آورند.

 

سرمایه گذاری اولیه برای اجرای این فعالیت هکری کمتر از 1000 دلار در ماه و هزینه پشتیبانی خدمات مذکور در سال کمتر از هزار دلار است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme