فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

حمله تازه گوگل به اپل بر سر خدمات موسیقی

حمله تازه گوگل به اپل بر سر خدمات موسیقی

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: اریک اشمیث مدیر عامل سابق گوگل که هم اکنون مدیریت شرکت نوپای آلفابت را به عهده گرفته، با حمله به خدمات نوپای موسیقی اپل آن را قدیمی و مخصوص نخبگان توصیف کرد.

 

وی که در مورد مزایای هوش مصنوعی و کاربردهای آن در آینده سخن می گفت اظهار امیدواری کرد که از راه رسیدن دستگاه ها و سیستم های دارای قابلیت یادگیری باعث پیشرفت برخی طرح های گوگل مانند ساخت ماشین های بدون نیاز به راننده و فناوری تشخیص صدای کاربران خواهد شد.

 

اشمیث در حین بحث در این مورد به راه انداز خدمات موسیقی دیجیتال اپل هم اشاره کرد و به کنایه گفت: یک دهه قبل برای راه اندازی یک سرویس موسیقی دیجیتال باید فهرستی از چند شرکت تجاری نخبه تهیه می کردید تا از طریق آنها جدیدترین موسیقی های محبوب را تهیه کنید.

 

وی افزود: اما امروزه می توان سیستم هوشمندتری برپا کرد که از جهان واقعی بیاموزد و بتواند پیش بینی کند که خوانندگان محبوب نسل جدید چه کسانی هستند و از چه نقاطی از جهان ظهور می کنند و بر همین اساس خدمات موسیقی ارائه کرد. این فرایند کمتر نخبه گرایانه تر است و به همه امکان می دهد ستارگان جدید را از طریق مجموعه های مورد پسند موسیقیشان و نه از طریق علائق خاص یک عده محدود انتخاب کنند.

 

وی مدل کاری سرویس موسیقی اپل را قدیمی و عقب مانده دانسته و وعده ارائه خدمات پیشرفته تری را در این حوزه در آینده از سوی گوگل داد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme