فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مکزیک؛ استفاده از پهپاد برای جلوگیری از شکار لاک پشت زیتونی

مکزیک؛ استفاده از پهپاد برای جلوگیری از شکار لاک پشت زیتونی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: در مکزیک برای مبارزه با افزایش شکار غیرقانونی لاک پشت زیتونی از پهپاد استفاده می شود. لاک پشت زیتونی گونه ای از لاک پشت است که هر سال برای تخمگذاری به سواحل اواکساچا در جنوب غرب مکزیک می آید. اما بیشتر این تخمها یا با شکار غیر قانونی خوراک ساکنان محلی می شود، یا طعمه پرندگان و سگ و خرچنگ می شود، و تنها از دو دهم درصد از این تخمها، لاک پشت به وجود می آید. این گونه لاک پشت در معرض خطر انقراض قرار دارد.

از بیش از دو دهه پیش، فروش گوشت و تخم لاک پشت در مکزیک ممنوع شده است. مسئولان حفاظت از محیط زیست در این کشور می گویند با کمک پهپادها می توانند مانع از شکار این لاک پشتها شوند.

ادگار فروسکیا، بازرس حفاظت از محیط زیست در مکزیک می گوید: «تشخیص مسیری که آدمها طی کرده اند از بالا آسان است. وقتی کسی راه می رود جای پایش روی زمین می ماند و بعد خیلی های دیگر هم همان راه را طی می کند و کم کم مسیر مشخصی ظاهر می شود. بنابراین با این پهپاد می توانیم چیزهایی را ببینیم که به دلیل وجود گیاهان و پستی و بلندی ها از روی زمین دیده نمی شود. از بالا چشم انداز خیلی متفاوتی را می توان دید.»

ماهی گیرهای محلی می توانند تخم این لاک پشتها را به قیمتی معادل با هشتاد سنت یورو بفروشند. تخم لاک پشت زیتونی، تا مدت ها غذای ساکنان این سواحل بوده است و قوانین ممنوعیت شکار تخم لاک پشت، باعث افزایش قیمت آن شده است.

تخمین زده می شود که حدود ۱۷۰هزار لاک پشت به ساحل مورو آیوتا آمده اند، این محل همراه با ساحل اسکوبیا بزرگترین محل تخمگذاری لاک پشت های زیتونی است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme