فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اولین گوشی طبی ارزان قیمت ساخته شده با چاپگر سه بعدی

اولین گوشی طبی ارزان قیمت ساخته شده با چاپگر سه بعدی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: یک پزشک کانادایی فلیسطینی تبار سازنده اولین گوشی طبی ارزان قیمت با چاپگر سه بعدی است. او امیدوار است ساخت این گوشی به رفع کمبود وسایل پزشکی ناشی از هشت سال محاصره نوار غزه کمک کند.

بدنبال روی کار آمدن سازمان حماس در سال 2007، اسراییل نواره غزه را در محاصره اقتصادی قرار داد. محدودیت واردات موجب کمبود کالاهای پزشکی و همچنین دارو شده است. دکتر طارق لوبانی، مبتکر این گوشی که بهای ساخت آن دو دلار و نیم و بسیار کمتر از گوشی های موجود در بازار است در باره ایده ساخت آن می گوید: «یک روز متوجه یک گوشی اسباب بازی شدم که پسر برادرم با آن بازی می کرد. گوشی که ممکن بود هزینه تمام شده اش بیشتر از یک دلار نباشد. ایده را از اینجا گرفتم ایده ساخت یک گوشی که مانند گوشی اسباب بازی پلاستیکی است با این تفاوت که حرفه ای و طراحی شده است و به خوبی بهترین گوشی های موجود کار می کند.»

دکتر لوبانی می افزاید: «دلایل زیادی برای ساختن این ابزار وجود دارد که یکی از مهترین آنها محاصره است. معتقدم اگر از دست من ساخته باشد سعی می کنم مشکلی را حل کنم. به خصوص کمبود گوشی طبی و چند ابزار اصلی پزشکی. من معتقدم می توانیم مشکلات بزرگ در غزه را به دستاوردهای بزرگ تبدیل کنیم. هدف ما کمک کردن به بیماران در غزه است.»

در حالیکه بسیاری از پزشکان در غزه از گوشی استفاده نمی کنند اما طارق لوبانی امیدوار است بهای کم گوشی همکارانش در نوار غزه و همچنین مناطق محروم دنیا را به استفاده از آن تشویق کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme