فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۵ و خودروهای خیالی آینده

نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۵ و خودروهای خیالی آینده

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۵ با نمایش مهمترین مدل های تازه خودروهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ برگزار می شود. خودروهای آینده ( کانسپ کار) پورشه، مرسدس، هوندا و بوگاتی که در این نمایشگاه عرضه شده اند با وجودیکه خیره کننده وهیجان انگیز هستند ولی به این زودی های نباید منتظر دیدن آنها در خیابانها و جاده ها باشیم.

پورشه میشن ای، اتومبیل صیقلی کاملا الکتریکی محصول شرکت آلمانی، نماد اتومبیل تندرو و گرانقیمت است. پورشه میشن ای شباهتی به خودروهای موجود ندارد و به جای آینه عقب به دوربین مجهز است. باطری آن در پانزده دقیقه هشتاد در صد شارژ می شود و با هر شارژ ۵۰۰ کیلومتر می راند.

اتومبیل ائرودینامیک هوشمند مرسدس با تحول در شکل و تغییر اندازه قسمت عقب خودرو، نمونه ای دیگری از این گروه است. ویژگی خودرو تغییر شکل ۱۵ قطعه آن پس از رسیدن به حد مشخصی از سرعت است. به گفته مرسدس بنز این نمونه از بسیاری از خودرورهای موجود اصطکاک بسیار کمی با هوا دارد.

شرکت هوندا یک نمونه ترکیبی به نام پروژه دو و چهار ارائه کرده است. این پدیده محصول رقابت بین مهندسان و طراحان برای ارائه خودرویی با چهار چرخ روی موتور موتور سیکلت است. برنده رقابت مارتین پترسون و نتیجه کار چیزی شبیه اتومبیل های فورمول یک کوچک است.

بوگاتی با خورویی به نام گران توریزمو که از بازی ویدویی گران توریزمو الهام گرفته و در نسخه آینده این گیم استفاده می شود به نمایشگاه آمده است. براساس محاسبات مهندسان بوگاتی سرعت گران توریزمو در پیست مجازی به بیش از ۴۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

یک تحلیلگر درباره اهمیت حضور خودروهای آینده خیالی یا کانسپت کار در این نمایشگاه می گوید: «کانسپت کار فرصتی برای خیال پردازی و گسترده کردن مرزهای ایده ها و نمایش آنها در شکل مبالغه آمیز و یا حداکثر است. اگر به نمایش مد لباس و خانمهایی که روی صحنه راه می روند نگاه کنید ممکن است مانند پاکت کاغذی به نظر می رسد. اینها کارهایی غریبی است که طراح می داند هرگز با تعداد زیاد تولید نمی شوند، صرفا ایده، تبلور ایده ها و تجربه کردن آنها است که گاهی ممکن است شکل نامطلوب به خودش بگیرد. کانسپت کار هم همین است. فرصتی است تا بگوییم میتوانیم این را انجام دهیم و گاهی جلب توجه به کارخانه سازنده و یا شاید هم انحراف توجه از اینکه چیز جالب دیگری عرضه نشده است.»

با بیش از هزار و صد شرکت کننده از چهل کشور از غول های خودروسازی گرفته تا کارخانه های کوچک، شصت و ششمین دوره نمایشگاه خودرو فراکنورت از ۱۹ تا ۲۷ سپتامبر در جریان است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme