فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تازه ترین های ورزشها و تفریحات آبی در نمایشگاه اینتربوت در آلمان

تازه ترین های ورزشها و تفریحات آبی در نمایشگاه اینتربوت در آلمان

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: نمایشگاهی از تازه های ورزش های آبی در شهر فردریشهافن در جنوب آلمان برگزار شده است. پانصد شرکت کننده از بیست کشور دنیا با تازه ترین محصولات و فناوری دیجیتال در زمینه ورزش ها و تفریحات آبی و همچنین قایق های موتوری و بادبانی به نمایشگاه «اینتربوت» آمده اند.

یک کارشناس در باره گرایش های اصلی ورزش های آبی می گوید: «گرایش زیادی به ویک یوردینگ و ایستاده پارو زدن وجود دارد. مسابقات، رویداد های تفریحی و آموزشی زیادی در این زمینه ها برگزار می شود و خیلی ها این ورزش ها را انجام می دهند. انواع تازه ورزش های آبی علاقمندان زیادی پیدا کرده و جای خود را کاملا باز کرده اند.»

در بخش فناوری دیجیتال شرکت تاندر تایگر با یک زیردریایی به نام تاندر تایگر سی ولف به نمایشگاه آمده است. این ابزاری برای فرستادن دوربین های ورزشی موسوم به «گو پرو» به اعماق آب، تهیه تصویر و ارسال مستقیم آن به اپلیکیشن تلفن هوشمند است. این پهپاد زیردریایی با سرعت سه و نیم کیلومتر در ساعت و در عمق ده متری حرکت می کند. عمر باتری آن بین سی تا شصت دقیقه و بهای آن هزار و پانصد یورو است.

محصول دیگر شرکت تاندر تایگر یک پهپاد چهار ملخه مجهز به جهت یاب ماهواره ای است که فعلا در حد پیش نمونه یا پروتو تایپ است. کار آن هدایت قلاب ماهیگیری به فاصله ای دورتر از نقطه ای است که پرتاب شده است. بهای این پهپاد نه صد یورو است.

یک شرکت کوچک تازه تاسیس اتریشی به نام چیلی آیلند با یک جزیره ورزشی موتوری به نمایشگاه آمده است. این جزیره دارای سه برگ نخل قابل تنظیم به عنوان سایه بان جزیره است و کاربر می تواند میزان سایه را انتخاب کند. موتور آن برقی است و بهای پیش بینی شده آن پانزده هزار یورو است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme