فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چالش ساخت صفحات مقاوم برای تلفن های همراه

چالش ساخت صفحات مقاوم برای تلفن های همراه

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: سالانه بیش از یک میلیارد دستگاه تلفن همراه هوشمند در سراسر جهان به فروش می رسد. با این حال این تلفن های همراه همچنان یک نقطه ضعف مشترک دارند: شیشه صفحات لمسی آنها براحتی شکسته می شود.

پژوهشگران در شرکت شیشه سازی کورنینگ (Corning) مستقر در نیویورک در تلاشند شیشه هایی مقاوم تر برای تلفن های هوشمند بسازند. از شیشه های ساخت شرکت کورنینگ در صفحات لمسی تلفن های همراه اپل و سامسونگ استفاده می شود. محققان در حال انجام آزمایشهایی هستند تا دریابند صفحات مقاوم تر تا چه اندازه در برابر فشار، به زمین افتادن و پرتاب اشیاء مقاومند. آنها حتی وضعیت تلفنها را در برابر ضربات کلید، سکه و سایر اشیایی که در جیب و کیف پول جای می گیرند، آزمایش می کنند. با این حال همزمان با با مقاوم تر شدن شیشه ها، تلفن های همراه در حال بزرگ تر، نازک تر و سبک تر شدن هستند.

جاشوآ جیکوبز، مدیر تحقیق در شرکت کورنینگ می گوید: «دستگاه ها در حال نازک تر شدن هستند. آنها بزرگتر می شوند و به طور بالقوه در حال حجیم تر شدن هستند. آنها شیشه هایی شکل یافته و منحنی دار دارند و همین امر فشار بیشتری را به صفحه شیشه ای در هنگام اتفاقاتی همچون به زمین افتادن، منتقل می کند.»

شرکت اسکوآرترید، مستقر در سانفرانسیسکو دستگاههای الکترونیکی را بیمه می کند و آزمایشهایی را نیز انجام می دهد. بیش از نیمی از مطالبه های خسارت تلفن های همراه نزد این شرکت به شکسته شدن صفحات نمایش مربوط می شود. در آیفونهای «اس ۶» و «اس ۶ پلاس» شرکت اپل و «گالاکسی نوت ۵» و «اس ۶ اج پلاس» شرکت سامسونگ که آخرین نمونه های تلفن های همراه از دو شرکت اصلی سازنده هستند، از ترکیب فلز روی با قابهای آلمینیومی برای افزایش مقاومت صفحات استفاده شده است. قابها مقدار بیشتری از شدت ضربه ای را که به صفحه شیشهای وارد می شود، تحمل می کنند. در صفحات نمایشی نیز از شیشه های مقاوم شده یونی استفاده شده است با این حال نتیجه چندان رضایت بخش نیست.

استیو آبرنتی، از موسسان و رئیس اجرایی شرکت اسکوآرترید می گوید: «از نظر تاریخی می توانم بگویم که هر آنچه آنها انجام دادند مقاومت تلفنها را افزایش داد با این حال همچنان صفحه تلفنهای مردم شکسته می شود.»

به نظر می رسد پژوهشگران راه درازی تا ساخت یک صفحه تلفن همراه نشکن در پیش دارند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme