فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

خودروی الکتریکی ساخت شیلی؛ ترکیب آسایش و ایمنی با کارایی و چابکی

خودروی الکتریکی ساخت شیلی؛ ترکیب آسایش و ایمنی با کارایی و چابکی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: سوکی نام اولین خودروی الکتریکی شیلی است که از آخر هفته گذشته در خیابانهای سانتیاگو، پایتخت، توجه افراد کنجکاو را به خود جلب کرده است

نام این خودروی دونفره از یک کلمه بومی مورد استفاده در یکی از قبایل در حال انتقراض منطقه پاتاگونیا گرفته شده و معنای آن «دو» است. این خودرو می تواند تا شصت کیلومتر در ساعت با باتری الکتریکی خود حرکت کند. این باتری ظرف مدت سه ساعت شارژ می شود.

دانیل پاوز، یکی از سازندگان این خودرو توضیح می دهد که ایده اولیه این پروژه، ساخت خودرویی با آسایش و ایمنی خوروهای معمولی همراه با مزیتهای سایر شیوه های حمل و نقل همچون موتورسیکلت و دوچرخه بوده است.

دانیل پاوز می گوید: «من آن را در ابتدا براساس علاقه شخصی ساختم اما در ادامه تبدیل به یک چالش فنی شد. چالشی که ما آن را با استفاده از مدل قدیمی و استفاده از ایده ای خاص از حمل و نقل حل کردیم. ایده ای که ضمن حفظ همان حس ایمنی و آسایشی که شما در خودروهای قدیمی دارید، در نظر دارد آن را با چابکی موتورسیکلت و کارایی دوچرخه نیز همراه کند. علاوه بر این، می خواهد همه اینها بسیار بصرفه باشد.»

این خودرو از ماه مارس ۲۰۱۶ برای فروش آماده خواهد شد و با حمایت شرکت توسعه تولید شیلی تولید شده است. این شرکت یک سازمان دولتی برای ارتقای رشد اقتصادی در این کشور است. پاتریچیو فرس، مدیر نوآوری در این شرکت این خودرو را یک راه حل بالقوه برای حمل و نقل در شهرهای پرجمعیت می داند.

پاتریچیو فرس می گوید: «اینها چالشهایی هستند که بویژه در شهرهای پرجمعیت در حال بیشتر شدن هستند و در نتیجه سازندگان خودرو مایل به برجسته سازی این پروژه هستند زیرا آنها راه حلی پاک و کارا پیشنهاد کرده اند که استانداردهای بالایی از نظر آسایش و ایمنی دارد.»

در هفته های آینده سازندگان این خودرو در نظر دارند از ۱۱ شهر در سراسر شیلی بازدید کنند تا ضمن شناساندن این خودرو، به مبتکران این کشور نشان دهند که آنها نیز می توانند ایده های ابداعی خود را به کمک فناوری پیشرفته به واقعیت تبدیل کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme