فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دستگاه از بین برنده بوهای نامطبوع ساخته شد

دستگاه از بین برنده بوهای نامطبوع ساخته شد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت دستگاهی برای از بین بردن بوهای نامطبوع در ایستگاههای پمپاژ فاضلاب شد.

 

نعمت اله جعفرزاده حقیقی فرد، مدير عامل شركت دانش بنيان «سامان پژوهان سلامت محیط» مستقر در پارک علم وفناوری استان خوزستان و مجری طرح « طراحی و ساخت سیستم حذف بوی ایستگاه های پمپاژ فاضلاب با استفاده از روش بیوفیلتر» گفت: سولفید هیدروژن از جمله آلاینده های سمی هوا با بوی مخصوص است كه مقدار قابل ملاحظه ای از این گاز در ارتباط با فعالیت های صنعتی از قبیل پالایشگاهای نفت ، شبکه های جمع آوری و تصفیه خانه های فاضلاب، صنایع کاغذ سازی و غیره تولید می شود.

 

وی افزود: از این رو به فکر افتادیم تا سیستمی را با کارکرد حذف بو طراحی کنیم و توانستیم در نهایت سیستم حذف بوهای نامطبوع را بسازیم.

 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه در این سیستم از صافی زیستی استفاده کرده ایم، ادامه داد: صافی زیستی یک فناوری سازگار جهت کنترل آلودگی هوا با هزینه پایین و بازدهی بالا است که کاربرد آن به دلیل راهبری ساده و عدم ایجاد مواد زائد دفعی در سال های اخیر، توسعه قابل توجهی پیدا کرده است.

 

وی در خصوص اجزای سیستم گفت: بدنه فیلتر، مواد پرکننده ( مدیا)، الکتروموتور مکنده – دمنده، پمپ آب جبرانی و پمپ آب در چرخش از اجزای اصلی سیستم حذف بو هستند.

 

وی با بیان اینکه برای نصب این دستگاه به فضای ۲ تا ۱۰ مترمکعبی نیاز است، افزود: نصب و راه اندازی این سیستم حجیم نیاز به لوله کشی، مخزن آب، پمپ های مختلف برای جابجایی سیال و.... دارد و با یک فرآیند بیولوژیکی در این سیستم بوی نامطبوع در فضا از بین می رود.

 

جعفر زاده با تاکید بر اینکه دانش فنی ساخت سیستم حذف بو را به صورت کامل بدست آورده ایم، اظهار داشت: نمونه های خارجی این دستگاه برای استقرار در کشور هزینه بر است به همین دلیل استفاده از نمونه ایرانی که دانش فنی آن کاملا بدست آمده می تواند به صرفه باشد.

 

به گفته وی، می توان این دستگاه را طوری طراحی کرد که بوهایی همچون بنزین، گازوئیل و .... را از فضای محیط حذف کند.

 

در حال حاضر سامانه زیست صافی در ایستگاه پمپاژ فاضلاب PSE۳ اهواز نصب و راه اندازی شده است . این طرح با همکاری امیر مسعود افشار انجام گرفته است.


مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme