فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

رنگی که همانند آفتاب‌پرست تغییر رنگ می دهد!

رنگی که همانند آفتاب‌پرست تغییر رنگ می دهد!

به گزارش فراسو و به نقل از عصرایران: به لطف یک رنگ نقاشی جدید که از قابلیت تعویض رنگ بر اساس شرایط آب و هوایی و یا به وسیله گوشی هوشمند سود می برد، تصمیم گیری درباره دکور داخلی ممکن است بسیار آسان‌تر شود. رنگ آفتاب‌پرستی توسط دانشمندان موسسه فناوری پیشرفته شنزن در چین توسعه یافته و می تواند یکی از بهترین چیزها در طراحی داخلی باشد.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، ایده شگفت انگیز رنگ آفتاب‌پرستی از نانو سلول های قابل کنترل یا دانه های کوچک بلورین که می توانند نور طبیعی را در طول موج های مختلف برای تولید آرایه ای از رنگ های قابل مشاهده برای چشم انسان منحرف کنند، استفاده می کند. هر سلول دارای هسته‌ای فلزی است که هنگام عبور جریان الکتریکی از آن و یا در واکنش به دما، اندازه سلول را کوچک کرده و پوسته را به سمت داخل می کشد. طی یک روز سرد و دلگیر، دمای پایین اتاق واکنش سلول ها و ایجاد رنگی زنده و گرم را به همراه خواهد داشت. از سوی دیگر، در روزهای گرم رنگ هایی سردتر در واکنش به دما تولید می شوند.

افزون بر واکنش به آب و هوا، کاربر می تواند رنگ دیوارها را بر اساس شرایط روحی و سلیقه خود با استفاده از یک گوشی هوشمند نیز تغییر دهد. اگر از رنگ فعلی خسته شده اید یا آن را بیش از اندازه درخشان می دانید به راحتی طی و تنها طی چند ثانیه با دستکاری در جریان الکتریکی عبوری از رنگ می توانید آن را تغییر دهید.

به گفته تیم دانشمندان چینی، سخت‌ترین چالشی که هنگام ساخت رنگ آفتاب‌پرستی با آن مواجه بوده اند تولید نانو سلول ها بوده است که چند صدم یک تار مو انسان قطر دارند. با این وجود، طی همکاری های صورت گرفته با شرکت های شیمیایی آنها در حال حاضر قادر به تولید چند لیتر رنگ در روز هستند.

تیم دانشمندان چینی در تلاش است تا رنگ آفتاب‌پرستی را به تولید انبوه برساند اما احتمالا طی چند سال آینده نباید چنین انتظاری داشته باشیم. به گفته دکتر "دو شیومین"، رهبر پروژه، زمان در دسترس بودن این رنگ برای مصرف کنندگان به عوامل بسیاری بستگی دارد اما معتقدم طی یک بازه زمانی سه ساله این محصول می تواند در قفسه فروشگاه ها قرار بگیرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme