فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ایستگاه تحقیقاتی در یخچال طبیعی پرو فعالیت ال نینو را ارزیابی می کند

ایستگاه تحقیقاتی در یخچال طبیعی پرو فعالیت ال نینو را ارزیابی می کند

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: دانشمندان از ده سال گذشته شاهد آب شدن سریع یخچال طبیعی کوئلکایا در ارتفاع ۵۵۰۰ متری کوههای پرو هستند. تیمی ازپژوهشگران دانشگاه ماساچوست در اینجا سیستم هواشناسی متصل به ماهواره راه انداخته اند تا تأثیر پدیده ال نینو را بر این کوه یخی ثبت کنند.

دوگلاس هاردی، دانشمند بخش تحقیقات هوایی ماساچوست می گوید: « ما می دانیم درجه حرارت رشته کوههای آند از بولیوی تا پرو ارتباط نزدیکی با چرخه ال نینو که در اثر گرمای سطح آب اقیانوس آرام بوجود می آید، دارد.»

چرخه ال نینو تأثیرات جدی در جهان بوجود آورده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری فعالیت آن به نقطه اوج برسد. ایستگاه هواشناسی تعبیه شده توسط گروه تحقیقاتی ماساچوست، حرارت و دمای هوا، تابش خورشیدی، اشعه مادون قرمز، سرعت باد و جهت آن را اندازه می گیرد و میزان بارندگی و فشار هوا را می سنجد. دانشمندان امیدوارند این ایستگاه هواشناسی به درک بهتر آنان از اثرات پدیده ال نینو کمک کند.

دوگلاس هاردی توضیح می دهد: “اندازه گیری هایی بطور مداوم داریم. از اطلاعات ماهواره ای هم استفاده می کنیم و سپس تغیرات را مطالعه کرده میزان و شدت آن را ارزیابی می کنیم تا ببینیم غیرعادی بوده یا نه و در زمینه آب و هوا و رطوبت چه وضعیتی داریم.”

انجام تحقیقات در نقطه دورافتاده و کوهستانی پرو کار دشواری است که پژوهشگران برای انجام آن باید سالانه به کوئلکایا سفر کرده، ایستگاه تحقیقاتی را برف روبی کنند. اما به کمک این کار سنگین امید می رود اثرات چرخه ال نینو بر آب و هوا بیشتر شناخته شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme