فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

برگزاری نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵ در بوداپست با نمایش نوآوری ها

برگزاری نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵ در بوداپست با نمایش نوآوری ها

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵ امسال در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ اکتبر در بوداپست مجارستان برگزار شد. اتحادیه بین المللی مخابرات، آژانس تخصصی سازمان ملل در زمینه تکنولوژی های اطلاعات و ارتباطات است که نوآوری های فناوری اطلاعات وارتباطات را بهمراه ۱۹۳ کشور عضو و با مشارکت بیش از ۷۰۰ نهاد بخش خصوصی مدیریت می کند. این سازمان ۱۵۰ سال سن دارد.

هولین ژائو دبیر کل اتحادیه بین المللی مخابرات می گوید: «مجارستان یکی از اعضای موسس اتحادیه در ۱۵۰ سال پیش است و امسال برای نخستین بار تلاش داریم اصلاحاتی را در برنامه های تلکام اتحادیه ایجاد و بیشتر روی حمایت از شرکت های کوچک و متوسط تمرکز کنیم. من واقعا از حمایت اعضا برای اینکه اینجا جمع شویم و چنین برنامه بین المللی فوق العاده را برای حمایت از شرکت های کوچک و متوسط خلق کنیم خوشحالم. خوشحالم که بسیاری از شرکت ها و دولت هایشان و شرکت های بزرگ به اینجا آمدند تا در مورد آینده توسعه فن آوری اطلاعاتی گفتگو کنیم.»

رایگان شدن اینترنت برای همه و یا باقی ماندن آن بعنوان یک تجارت، از موضوعات مورد گفتگو در این کنفرانس بود.

آندره آ حاجاگوس، خبرنگار یورونیوز از بوداپست در گزارشی می گوید: «این رویداد در بوداپست اساسا گردهمآیی متخصصان است اما برای مردم معمولی مانند من که نوآوری های فنی را تحسین می کنند هم مفید است.»

برای مثال یک قفل ایمنی ساخت کره در این نمایشگاه عرضه شد که عنبیه چشم فرد را تشخیص می دهد. با این حال این نمایشگاه فرصتی هم برای مجارستانی ها بود

شرکت دیگری نیز هولوگرامی سه بعدی ساخته است که در ناوبری بکار می رود.

گاسپار بالوق، مدیر آی تی این شرکت می گوید: «این فرش قرمزی است برای راننده ها که جهت حرکت را نشان می دهد بنابراین شما نیاز به فکر کردن ندارید که کجا باید برای مثلا در خروجی سوم، بپیچید و نیاز نیست به صدا گوش کنید. این دقیقا گسترش دادن واقعیت است بنابراین من می توانم علائم را مستقیما روی جاده قرار دهم.»

نوآوری دیگر یک جعبه تخم مرغی است، راه حل خوبی برای آنکه هنگام شنا وسایل تان را داخل آن قرار دهید .

بالاش سزاپائو مالک و طراح ارشد می گوید: «ایده ما ایجاد فضای امن برای وسایل قابل حمل بود. این تخم مرغ ساحلی را می توانید در ساحل به قیمت یک آبجو اجاره کنید و همه وسایل با ارزشتان را داخل آن قرار دهید.»

با کمک جی پی اس و یک سیم کارت، این جعبه همیشه آنلاین است و اگر کسی آنرا جابجا کرد یا بسرقت برد می توانید به نگهبان ساحل اطلاع دهید.

از دیگر موارد مطرح شده در این نمایشگاه یک بازی کامپیوتری ساده است که توسط میرا دختر یازده ساله و بر اساس یادگیری یک ساله اش از برنامه نویسی ساخته شده است.

میرا می گوید: «زمان ساخت بستگی به میزان پیچیدگی یک بازی دارد. اگر می خواهید مثلا یک بازیکن بپرد، شما باید ده دقیقه وقت برای طراحی بگذارید و ساخت بازیی شبیه این یک تا دوساعت وقت می گیرد.»

بالاش ۱۵ ساله هم یک بازی ساخته است و اینکه برنامه نویسی را در این سن می داند برای آینده او مفید خواهد بود.

بالاش می گوید: «هر چه پیش می رویم دستگاههای الکترونیکی اهمیت بیشتری پیدا می کنند و به نظرم در آینده اگر کسی برنامه نویسی بداند از دیگران جلوتر است.»

یک و نیم ساعت در هفته در یک مدرسه ویژه برای یادگیری این مهارت ها برای کودکان کافی است.

آنیتا بروئر مدیر عامل یک مدرسه یادگیری کامپیوتر می گوید: «در مجارستان ۲۰ هزار فرصت شغلی وجود دارد که نیازمند این دانش است. خانواده ها این مطلب را می دانند و اگر آنها در این بخش کار کنند و سرنخی به آنها داده شود، بچه هایشان را برای یادگیری می فرستند. بچه هاهم پیام ما را می گیرند که نباید فقط با کامپیوتر بازی کنند بلکه بازی خودشان را بسازید و این واقعا آنها را علاقمند می کند.»

باید منتظر شد و دید که با بزرگ شدن این نسل، آنها چه نوآوری هایی را در نمایشگاههای بعدی تلکام ارائه خواهند داد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme