فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

روبات آتش یاب به یاری جنگلها می آید

روبات آتش یاب به یاری جنگلها می آید

آتش سوزی در جنگل هر سال خسارات انسانی، اقتصادی و محیط زیستی سنگینی به جا می گذارد. اگر آتش در نطفه شناسایی و خاموش شود از ابعاد مشکلات آن کاسته خواهد شدبه گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: 

یک شرکت هنگ کنگی با بهره بردن از فناوری نوین، روباتی ساخته است که می تواند آتشهای کوچکتری که ماهواره قادر به ردیابی نیست تشخیص و پیش از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ، به مقامات هشدار دهد.

رکس شم، موسس و تحیلیل گر اصلی «اینسایت روباتیک» شرکت سازنده می گوید: «روبات دو دوربین دارد: دوربین حرارتی و دوربین معمولی. دوربین حرارتی در هر ثانیه ۵۰ تصویر می گیرد. ما از الگوریتم ویژه برای تحلیل تصویرهای دوربین حرارتی برای ردگیری حرارت استفاده می کنیم. بر اساس داده های آن، تشخیص می دهیم اشیای گرم واقعا بخشی از آتش سوزی در جنگل یا فقط شی داغی در آن مناطق است.»

با استفاده از تصویربرداری حرارتی و همچنین فناوری پیشرفته بینایی هوشمند، روبات آتش یاب می تواند آتش را در نقطه ای به مساحت دو متر در یک متر، در شعاع پنج کیلومتر مربع و در منطقه ای به وسعت ۸۰ کیلومتر مربع ردیابی کند.

شرکت سازنده می گوید این اولین روبات دنیا با چنین قابلیتی است. موسس شرکت می افزاید: «پس از ردیابی و پیدا کردن آتش، می توانیم با «جی آی اس» آن را موقعیت یابی کنیم. با «جی آی اس» یا سامانه داده های زمین شناسی مکان آتش را روی نقشه به دقت تعیین می کنیم تا آتش نشانها یا ماموران حریق را پیدا کنند.»

این پروژه با استفاده از نرم افزار «جی آی اس» (سامانه داده های زمین شناسی) همچنین به مراکز عملیاتی در خط مقدم اطفای حریق هشدار می دهد تا برنامه خاموش کردن را با دقت زمانی و حداکثر اطمینان پیش ببرند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme