فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

«موزیکا پیانو» اپلیکیشنی برای خواندن نت تمام آثار کلاسیک پیانو

«موزیکا پیانو» اپلیکیشنی برای خواندن نت تمام آثار کلاسیک پیانو

اخیرا یک پیانیست یازده ساله با خواندن نت از روی یک اپلیکیشن رایگان بنام «موزیکا پیانو» کنسرت خود را در شهر بوداپست، پایتخت مجارستان برگزار کردبه گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز:

تمام نتهای آثار پیانوی کلاسیک بصورت رایگان در این اپلیکیشن گردآوری و ارائه شده است. این اپلیکیشن به آموزش موسیقی کمک می کند و هر دانش آموز می تواند با هر نوازنده پیانو در سراسر دنیا ارتباط برقرار کند. تاماس واساری، پیانیست ۸۲ ساله مجار که در افتتاح اپلیکیشن «موزیکا پیانو» حضور داشت می گوید با اپلیکیشن می تواند با موسیقیدانهای برجسته دنیا در تماس باشد.

لودویگ کونمان ناشر موسیقی می گوید: «چرا این اپلیکیشن انقلابی است؟ زیرا اولین باری است که یک ناشر تمام مطالبش را در دنیای مجازی قرار می دهد و رایگان است. برای اولین بار حجم موسیقی کلاسیکی که در این محیط دیجیتال وجود دارد بیش از همه فروشگاههای موسیقی دنیا است.»

یکی از امتیازات دیگر اپلیکیشن تازه، امکان تمرین بصورت رایگان است. این نت ها صرفا تصاویر دیجیتال و برای خواندن نیست. نت ها هوشمند هستند و می توانند علایم موسیقایی را تشخیص دهند. الیویر شولز، سازنده اپلیکیشن با اشاره به نوع فناوری به کار رفته و هوشمندی آن می گوید: «اسناد یا نت نوشته های اصلی را اسکن می کنیم. فرآیند اسکن ساده نیست و با فناوری به نام او سی آر انجام می شود. فناوری نت ها و یا علایم موسیقایی را تشخیص می دهد و در جای درست قرار می دهد.»

موسیقی شناسان به ساختن این اپلیکیشن کمک کرده اند. پس از اسکن، نت های دیجیتال توسط این کارشناسان کنترل می شود. با این حال کنترل برخی از آثار ساده نیست. باخ پس از ابداع نت سی ماژور، بعضی از کارهایش را تصحیح کرده است. این وظیفه موسیقی شناسان است که دست نوشته ها و نت های اصلی را کنترل کنند.

یک موسیقی شناس همکار این پروژه می گوید: «باخ پس از تدوین و نشر این قطعه، دو نت دیگر به آن اضافه کرد. در دست نوشته اصلی او دو نت مختلف الشکل می بینیم. سر نت ها فرق می کند و شکل آن کمی انحنا دارد. از آنجاییکه دست نوشته ها اصلی است باید هر دو نسخه را بپذیریم.»

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme