فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مقدار گوشت فرآوری و قرمز در تغذیه روزانه چه اندازه است؟

مقدار گوشت فرآوری و قرمز در تغذیه روزانه چه اندازه است؟

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: زابینه رورمان، استاد داشگاه زوریخ در توضیح این مطلب می گوید: «گوشت فرآوری شده مانند گوشت قرمز حاوی مقدار زیادی آهن است. آهن یکی از مواد غذایی ضروری برای بدن است اما مصرف و جذب آن در مقدار زیاد ممکن است به تخریب دی ان ای منجر شود. این نکته عمومی درباره مصرف گوشت قرمز و گوشت فرآوری شده است.»

وی می افزاید: «اما نکته دیگر مواد افزودنی از جمله نمک نیتریت به گوشت قرمز برای تولید سوسیس و مواد پروتئینی فرآوری شده است. ترکیب شیمایی موسوم به نیتروس با مولکول آهن است که به تخریب دی ان ای سلول منجر می شود.»

به گفته سازمان جهانی بهداشت بسیاری از پژوهش ها نشان می دهد که مصرف ۵۰ گرم گوشت فرآوری شده در روز، خطر بروز سرطان را به میزان ۱۸ درصد افزایش می دهد. آیا در تغذیه خود باید به این نکته توجه کنیم؟

پروفسور رورمان در پاسخ به این پرسش می گوید: «واقعیت این است که اگر کسی هر روز یک سوسیس با نان مصرف کند لزوما با خطر سرطان روده بزرگ روبرو نمی شود. همانطور که سیگاری ها با خطر سرطان ریه. با اینحال بر اساس مشاهدات ما، خطر بروز سرطان ریه در افرادی که هر روز سوسیس می خوردند بیشتر می شود.»

سازمان جهانی بهداشت نتیجه گیری می کند: با اینکه خطر بروز سرطان روده بزرگ در مقایسه با سرطان ریه برای سیگاری های غیر مستقیم کمتر است، اما چون میزان مصرف گوشت فرآوری شده میان مردم بیشتر است، بنابراین باید توجه داشت که این موضوع نقش مهمی در سلامت مردم دارد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme