فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پرواز با سرعتی 10 برابر سرعت صوت با

پرواز با سرعتی 10 برابر سرعت صوت با "اسکریمر"

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ما در دوران جذابی زندگی می کنیم. در حال حاضر از فناوری های پوشیدنی و تماس های تصویری بهره‌مند هستیم و مجموعه ای از ابزارها و گجت های مختلف که آنها را در فیلم های علمی تخیلی دیده بودیم اکنون در اختیارمان قرار دارند. اما همچنان در زمینه سفرهای فراصوت مسیری طولانی برای پیشرفت پیش روی ما قرار دارد. از زمان بازنشسته شدن هواپیمای کنکورد در سال 2003، مسافرانی که قصد عبور از اقیانوس اطلس با هواپیما را دارند باید حدود هفت ساعت را در آسمان سپری کنند.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، جت های فراصوت قصد دارند این شرایط را تغییر دهند و مسافران را در زمان هایی به مراتب کوتاه‌تر در مقاصد مورد نظر پیاده کنند. "چارلز بمباردیه"، مهندس و مخترع کانادایی، به تازگی طرح مفهومی خود برای معرفی یک جت فوق العاده سریع که مسافران را تنها طی 30 دقیقه از نیویورک به لندن می رساند، ارائه کرده است. اِسکریمر، جت مفهومی جدیدی است که با سرعتی ده برابر سرعت صوت سفر خواهد کرد.

هواپیمای مفهومی وی "اسکریمر" نام دارد و نیرویی که در پس آن قرار گرفته به نام فناوری "اِسکرَم‌جت" شناخته می شود. هواپیمای اسکریمر دارای چهار بال و دو راکت در قسمت عقب است و قابلیت برخاستن از زمین با یک تفنگ ریلی مغناطیسی یا یک سیستم پرتاب الکتریکی را دارد. در هر دو صورت، سیستم پرتاب هواپیما باید به اندازه ای طولانی باشد تا سرعت فراصوت بدون آن که مسافران نیروی جی بیش از اندازه را تجربه کنند، حاصل شود. سپس راکت ها وارد عمل شده تا پیشرانه اسکریم‌جت فعال شود و هواپیما به سرعت 10 ماخ که پنج برابر سریع‌تر از کنکورد است، دست یابد.

این هواپیمای مفهومی اگر روزی وارد خط تولید شود قابلیت حمل 75 سرنشین شجاع را دارد. در سرعت 10 ماخ یا 7,673 مایل در ساعت (12,348 کیلومتر در ساعت) یک سفر 5,633 کیلومتری از نیویورک به لندن تقریبا در 30 دقیقه صورت می گیرد. این پرواز حتی برای کم صبرترین مسافران نیز تا زمانی که فردی چگونگی تله پورت را ارائه کند، بسیار سریع محسوب می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme