فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

5 روش کاربردی برای محافظت از کسب و کار آنلاین

5 روش کاربردی برای محافظت از کسب و کار آنلاین

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: صاحبان کسب و کار باهوش افرادی مسئولیت پذیر هستند. و این به معنای آن است که از اجرای روان هر چیزی و محدود کردن خطرات تا حد ممکن اطمینان حاصل می کنند. متاسفانه بیشتر صاحبان کسب و کارهای کوچک در این زمینه حیاتی کوتاهی می کنند.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، بنابر یک بررسی امنیتی دیجیتال که در سال 2012 توسط شرکت سیمانتک صورت گرفت مشخص شد 83 درصد کسب و کارهای کوچک بدون در اختیار داشتن یک طرح امنیت سایبری رسمی فعالیت می کنند. حدود 69 درصد کسب و کارهای مورد بررسی حتی فاقد یک طرح غیر رسمی بودند و این در شرایطی بود که از اینترنت برای فعالیت های روزانه خود استفاده می کردند.

اما چرا این اتفاق رخ می دهد؟ بیشتر شرکت ها فکر می کنند که هک شدن، نفوذ به داده ها، پرونده های حقوقی و دیگر مشکلات حریم خصوصی برای آنها رخ نخواهد داد و زمانی متوجه اشتباه خود می شوند که دیگر خیلی دیر شده است. اما به جای آن که متاسف شوید بهتر است امنیت آنلاین خود را بهبود ببخشید. چند روش که می توانند از کسب و کار آنلاین شما در برابر حوادث احتمالی محافظت کنند و یا در بهبود آسیب های وارده موثر باشند را در ادامه ارائه می کنیم.

استفاده از نرم افزارهای قدرتمند ضد بدافزار و ضد ویروس

بدافزارها در بیشتر حملات نفوذ به داده مورد استفاده قرار می گیرند و اطلاعاتی مانند حساب های کاربری و کار با صفحه کلید را سرقت می کنند. بدافزارها از طریق باز کردن ایمیل های آلوده، وب سایت های اسپم یا اتصال به وای فای ناامن می توانند وارد دستگاه قربانی شوند.

بر همین اساس، هیچ گاه ایمیل های مشکوک را باز نکنید و روی لینک های عجیب کلیک نکنید. اما مهمتر از آن، با نصب و به روزرسانی مداوم نرم افزارهای ضد بدافزار و ضد ویروس شناخته شده و قدرتمند از کسب و کار خود محافظت کنید.

تامین امنیت شبکه وای فای

در بسیاری موارد هکرها اقدام به پایش یک منطقه می کنند تا سرانجام یک شبکه وای فای ناامن را بیابند که امکان سرقت اطلاعات حساب کاربری و داده های شخصی حساس را فراهم می کند. در نتیجه، نسبت به استفاده از گذرواژه های قدرتمند روی شبکه های بی سیم خود و تغییر گاه به گاه آنها توجه داشته باشید. همچنین، می توانید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) قدرتمند و یا غیر فعال کردن ارسال SSID در روتر به منظور پنهان کردن شبکه مورد استفاده خود استفاده کنید.

تامین امنیت سخت افزار شرکت

استفاده از نرم افزارهای ردیابی در سخت افزار شرکت مانند رایانه ها، تبلت ها و گوشی های هوشمند ایده خوبی است. با این اقدام نه تنها از ردیابی محل هر یک از این دستگاه ها در هر زمانی اطمینان حاصل می شود بلکه امکان کنترل از راه دور و بازیابی (یا حتی پاکسازی) داده های حساس در صورت سرقت یا در معرض خطر قرار گرفتن آنها اطمینان حاصل می شود. همچنین با استفاده از قفل های مختلف می توانید از سخت افزارهای بزرگتر شرکت خود در مکان هایی که قرار دارند، محافظت کنید.

بیمه کردن کسب و کار

هر اندازه که مراقب کسب و کار آنلاین خود باشید باز هم امکان بروز فاجه وجود دارد. در نتیجه، استفاده از خدمات بیمه مناسب برای کسب و کارتان منطقی و معقول به نظر می رسد. این اقدام از شما و کسب و کارتان در برابر رویدادهایی ناگوار که ناشی از اشتباه یا غفلت هایی هستند که برخی مواقع در محل کار رخ می دهند، محافظت می کند.

استخدام کارشناسان برای موضوعات فنی

جنبه های بسیاری در یک کسب و کار آنلاین وجود دارند که نیازمند محافظت هستند و شما به تنهایی در همه آنها متخصص نیستید. تا چه اندازه درباره حفاظت از داده های خود در برابر حملات سایبری، حفظ تعهدات قانونی بر اساس قراردادها، رفاه کارکنان، حفظ حریم خصوصی مشتریان و غیره آگاهی دارید؟

برای آن که به تمامی ابعاد کسب و کار خود رسیدگی کنید تیمی از کارشناسان را استخدام کنید تا به موضوعات این چنینی رسیدگی کنند. یک مهندس امنیتی می تواند از شما و کسب و کارتان در برابر اسپمرها، هکرها و بدافزارها محافظت کند؛ یک وکیل خوب می تواند به موضوعات حقوقی شما رسیدگی کند؛ یک حسابدار مسئولیت رسیدگی به موضوعات مالی و پولی شرکت را بر عهده دارد.

بدون تردید، استخدام افراد متخصص برای شما هزینه‌بر خواهد بود اما آرامش ذهن و حفظ امنیت کسب و کار را به همراه خواهد داشت.

نتیجه

فاجعه و شکست بخشی از هر کسب و کاری است و برخی مواقع حتی دقیق‌ترین و حرفه ای‌ترین صاحبان کسب و کار و تاجران را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. خطرات نفوذهای امنیتی هنگامی که کسب و کاری آنلاین را مدیریت می کنید، بزرگتر خواهند بود. پس اگر بخشی از کسب و کار یا کل آن را به صورت آنلاین انجام می دهید حفظ امنیت و اجرای روان فعالیت ها را هیچ گاه فراموش نکنید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme