فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

«هاله هوشمند»؛ راهنمای دوچرخه سواران

«هاله هوشمند»؛ راهنمای دوچرخه سواران

شرکت کانادایی سایکل لبز (CycleLabs) به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: وسیله هوشمندی برای راهیابی، راهبری و نیز پیشگیری از دزدیده شدن دوچرخه ساخته است. این وسیله که روی فرمان دوچرخه سوار می شود؛ صفحه ای گرد دارد که اطلاعات را به شیوه ای آسان خوان در اختیار دوچرخه سوار می گذارد.

این دستگاه که هاله هوشمند (Smart Halo) نام دارد، همچنین سرعت متوسط، فاصله طی شده، ارتفاع و نیز کالری مصرفی را نشان می دهد. ماکسیم کوتوریه مدیر طراحی این پروژه می گوید:«خطر دوچرخه سواری در شهر، بیشتر نشده است. احساس می کنیم که کمی امنتر شده، چون امروز دوچرخه سواری یک روش درست حمل و نقل به شمار می آید. اما هنوز جنبه هایی از آن خطرناک است، به ویژه، دریافت اطلاعات راهبری در حال دوچرخه سواری. شما می توانید با استفاده از “هاله هوشمند“، در حال دوچرخه سواری، دستورالعمل هایی بسیار ساده و روشن دریافت کنید.»

کاربران می توانند، با تلفن هوشمند و به وسیله فناوری بلوتوث به هاله هوشمند وصل شوند، نور سبز رنگِ سمت چپ و راستِ صفحه، جهت گردش را نشان داده و نور قرمز علامت برگشت کامل است. هنگام رسیدن هم، تمام صفحه به رنگ سفید روشن می شود.

سازندگان می گویند، که این وسیله بر اساس سادگی طراحی شده است. آنها معتقدند که دوچرخه های جی پی اس دارِ کنونی که صفحه نمایش و نقشه دارند خیلی پیچیده هستند. برای همین، یک رابط ساده را به کار گرفته اند که اجازه می دهد کاربران به مهمترین نکته توجه کنند.

«هاله هوشمند» همچنین یک سیستم هشداردهنده هم دارد. اگر دوچرخه دستکاری شود، یک حسگر داخلی متوجه آن شده و با آژیری بلند، به دزدان احتمالی هشدار می دهد. چراغی هم به شکل خودکار هنگام سواری در شب روشن می شود. این شرکت اعلام کرده است که می توان این وسیله را با بهایی حدود یکصد یورو به شکل اینترنتی سفارش داد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme