فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

درز برنامه زمانی عرضه آپدیت ویندوز 10 موبایل

درز برنامه زمانی عرضه آپدیت ویندوز 10 موبایل

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که لومیاهای قدیمی را فراموش نخواهد کرد و این گوشی‌ها را نیز مورد لطف خود قرار داده، آنها را به ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت می‌کند، از قرار معلوم این غول نرم‌افزاری سر حرف خود مانده و برنامه زمانی عرضه آپدیت لومیاهای قدیمی به بیرون راه‌پیدا کرده است.

بر اساس اطلاعاتی که به بیرون درز پیدا کرده است، ابتدا کاربران لومیا 950، لومیا 950XL‌ و لومیا 550 هستند که چشمشان به جمال ویندوز 10 روشن می‌شود. لازم به ذکر است که این محصولات هنوز به بازار عرضه‌ نشده‌اند و انتظار می‌رود در این ماه یا ماه آینده راهی بازار شوند.

پیش از این گفته می‌شد که سایر گوشی‌های لومیای قدیمی از اواسط آذر ماه به ویندوز ۱۰ آپدیت می‌شوند اما اطلاعات درز پیدا کرده جدید از تاریخ دیگری حکایت دارد. این اطلاعات از اپراتور موبایل Orange‌ لهستان به بیرون درز پیدا کرده است، این اپراتور در لو دادن اطلاعات مایکروسافت ید طولایی دارد و پیش از این نیز دو مرتبه دیگر تاریخ آپدیت‌های مایکروسافت را برملا کرده بود.

بر اساس این اطلاعات جدید، اولین آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل از جانب مایکروسافت برای گو‌شی‌های لومیای قدیمی در تاریخ 23 آذر ماه منتشر می‌شود. در این تاریخ دارندگان گوشی‌های لومیا 630، لومیا 635، 640، 735 و لومیا 830 به ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت می‌شوند.. متاسفانه بقیه کاربران لومیا باید برای دریافت آپدیت همچنان منتظر بمانند چرا که گفته می‌شود گوشی‌های بعدی در تاریخ 12 بهمن امسال به ویندوز 10 موبایل آپدیت می‌شوند. در این تاریخ چشم کاربران گوشی‌های لومیا 520، 532، 625، 720، 820، 920، 925، 930، 1020 و لومیا 1320 به ویندوز 10 موبایل روشن می‌شود.

در کمال تعجب لومیا 1520 در این لیست غائب است چرا که گفته می‌شود این مدل تنها به صورت آنلاک شده در لهستان به فروش می‌رسد و با این حساب اپراتور لهستانی هیچ برنامه‌ای برای آپدیت آن ندارد.

همان‌گونه که اشاره شد این برنامه زمان‌بندی از جانب اپراتور لهستانی Orange به بیرون درز پیدا کرده و به این ترتیب ممکن است دارندگان گوشی‌های لومیا در سایر کشورها در بازه‌ زمانی متفاوتی به آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل مایکروسافت دست پیدا کنند.

با در نظر گرفتن شرایط فعلی می‌توان گفت کاملاً مشخص است که مایکروسافت سر حرف خود خواهد ماند و دیر یا زود لومیاهای قدیمی، رنگ آپدیت ویندوز 10 موبایل را خواهند دید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme