فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تبدیل دی اکسید کربن به انرژی مفید با تاسیسات جذب کربن

تبدیل دی اکسید کربن به انرژی مفید با تاسیسات جذب کربن

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: شرکت سوئیسی کلایم‌ورکس ممکن است سرانجام مشکل دی اکسید کربن اضافی در اتسمفر کره زمین را با طرح جالب توجه خود برطرف کند. با معرفی سیستمی که دی اکسید کربن را به یک محصول جانبی قابل استفاده تبدیل می کند، این شرکت نه تنها قابلیت زندگی بیشتری به اتمسفر زمین می بخشد، بلکه صنعتی سودآور نیز شکل می گیرد.

 کلایم‌ورکس افتتاح نخستین تاسیسات جذب کربن مسقیم از هوا در مقیاس صنعتی را برنامه ریزی کرده که به طور بالقوه می تواند انقلابی در بازی منایع جایگزین ایجاد کند. روش تبدیل دی اکسید کربن به یک سوخت قابل استفاده با جذب هوا و جداسازی دی اکسید کربن در یک فیلتر آغاز می شود. دی اکسید کربن تا زمانی که حرارت ببیند در فیلتر نگهداری می شود. سپس، فیلتر تا دمای 100 درجه سلسیوس حرارت داده می شود تا دی اکسید کربن گازی بسیار خالص که می تواند برای طیف گسترده ای از اهداف صنعتی از جمله گازدار کردن سودا، تولید سوخت های مصنوعی و رشد گیاهان در گلخانه ها استفاده شود، شکل بگیرد.

کلایم ورکس کمترین میزان انرژی ممکن را برای تامین سوخت تاسیسات خود استفاده می کند و به این نکته اشاره دارد که گرمای تلف شده از دیگر صنایع چگونه می تواند به راحتی گرمای لازم برای تبدیل دی اکسید کربن جذب شده به منبعی قابل استفاده را تامین کند.

تبدیل دی اکسید کربن به انرژی مفید با تاسیسات جذب کربن

همچنین کلایم ورکس این نکته را یادآوری کرده است که اگرچه تاسیسات جذب کربن مستقیم از هوا می توانند ما را در مسیر کاهش چشمگیر دی اکسید کربن از اتمسفر کمک کنند اما نباید به عنوان یک جایگزین برای تغییر در اقدام های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در نظر گرفته شوند. اگرچه این تاسیسات می توانند روشی مفید برای استفاده از دی اکسید کربن اضافی در اتمسفر ارائه کنند اما ما همچنان باید با سرعت به سوی روزی که نیازمند چنین نوآوری هایی نباشیم، حرکت کنیم.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme