فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

توپ فوتبال هوشمند آدیداس  در نمایشگاه تازه های فناوری

توپ فوتبال هوشمند آدیداس در نمایشگاه تازه های فناوری

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: در آستانه برگزاری نمایشگاه کالاها و فناوری الکتریکی مصرفی در لاس وگاس، بعضی از تازه های آن اخیرا در نیویورک به نمایش درآمدند. فناوری های تازه در زمینه بهداشت، سلامتی، ورزش و واقعیت مجازی بخشی از نوآوری هایی است که سرانجام ژانویه در لاس وگاس عرضه خواهند شد.

کره حسگر(SENSOR SPHERE) ابزار هوشمند دیگری برای سنجش و کنترل محیط پیرامون، مجهز به دوربین وضوح بالا است و دما، رطوبت، دود و اکسید کربن موجود در محیط را اندازه گیری می کند. کاربر با اپلیکیشن تلفن هوشمند قادر به کنترل و هدایت آن در خانه است. یکی از مسئولان شرکت سازنده می گوید: «با داشتن این کره در خانه، به حسگرهای مختلف در اتاق های مختلف نیازی نیست. از راه دور قابل کنترل است. به عنوان مثال با داشتن زنگ خطر دود، اگر در خانه نباشیم پیام هشدار می فرستند و می توان کره را در بخش های مختلف خانه هدایت کرد و وضعیت را تحت کنترل داشت.»

توپ هوشمند فوتبال از آدیداس برای اولین بار در این نمایشگاه عرضه شد. این ابزار قادر به اندازه گیری مولفه های مختلف و ایده آل کسانی است که با محاسبات دقیق ورزشی سروکار دارند. بهای آن ۲۰۰ یورو تعیین شده است. سخنگوی آدیداس در توضیح می گوید: «داخل توپ فوتبال یک شتاب سنج سه محوری و چندین حسگر وجود دارد که سرعت، چرخش و مسیر پرواز را اندازه گیری می کنند. توپ با استفاده از اپلیکشین تکمیلی، بازخورد فوری ضربه به توپ را گزارش می دهد.»

ویرالیتی (WEARALITY) عینکی برای دیدن اپلیکیشن های واقعیت مجازی و قابل نصب به تلفن های همراه با صفحه نمایش ۵ تا ۶ اینچ است. با ظاهر غیر معمول، ابزاری ارازنتر و تازه تر برای دیدن واقعیت مجازی است و ۷۰ یورو قیمت گذاری شده است.

اسکالپت (SKULPT) فناوری تازه ای برای سنجش کمبود فعالیت های ورزشی است. اسکالپت حجم چربی و ماهیچه بدن را اندازه گیری می کند. ابتدا ماهیچه مورد نظر را انتخاب می کنی پس از پاشیدن آب بر روی آن، حس گر را در محل قرار می دهی. نتیجه روی اپلیکیشن تلفن هوشمند نمایان می شود. بهای آن هشتاد یورو است. موسس و مدیر اجرایی شرکت اسکالپت توضیح می دهد: «این اولین ابزار سنجش چربی و ماهیچه ها است و برای اندازه گیری چربی سوزانده شده و ماهیچه ساخته شده بکار می رود. ۲۴ ماهیچه مختلف بدن را جداگانه اندازه گیری می کند و با سنجش سه گروه اصلی ماهیچه، یک ارزیابی کلی از بدن بدست می دهد.»

در این نمایشگاه ۳۵ نمایش گذار از شرکت های کوچک و بزرگ حضور داشتند. نمایشگاه های مشابه ای در توکیو و پاریس برگزار می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme