فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

جریان‌های برتر فناوری در دنیای سفر

جریان‌های برتر فناوری در دنیای سفر

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: پیشرفت فناوری بدون تردید از انتظارات و توقع هر انسانی پیشی گرفته و تا حد زیادی به تسهیل و تسریع همه چیز کمک کرده است. امروزه، تقریبا هر چیزی آنلاین شده است و صنعت سفر و گردشگری نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حال حاضر، شما می توانید رزرو بلیت پرواز خود، یافتن اتاق در یک هتل و یا برنامه ریزی برای کل سفر را تنها با چند کلیک و به صورت آنلاین انجام دهید. چند دهه پیش چنین چیزی تنها در رویا امکان‌پذیر بود.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، ما در جهانی به سرعت در حال تغییر زندگی می کنیم که اینترنت و فناوری های جدید مدل های کسب و کار قدیمی را تغییر داده و همه چیز را به سطحی جدید ارتقا داده اند. صنعت سفر و گردشگری یکی از نخستین صنایع بزرگی بود که تحت تاثیر فناوری قرار گرفت اما امروزه خود را با اینترنت و فناوری های نوین سازگار کرده است. فناوری با تغییر کانال های کسب و کار سنتی به شرکت ها امکان بهره‌وری بیشتر، ایجاد فضایی هیجان انگیز از فرصت های جدید و همچنین ارائه قدرت انتخاب بیشتر و بهتر به مسافران را داده است. در این میان جریان هایی بیشتر به چشم می آیند که در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

سفر و شبکه های اجتماعی

جریان‌های برتر فناوری در دنیای سفر

امروزه تقریبا هیچ چیزی را نمی توان یافت که شبکه های اجتماعی بر آن تاثیرگذار نبوده باشد. به منظور کسب اطلاعات دقیق درباره مکانی مشخص هیچ جایگزینی برای شبکه های اجتماعی وجود ندارد. به عنوان مثال، اگر هتل های واقع در شهر کوآلالامپور، مالزی را در نمودار جستجوی فیسبوک جستجو کنید، فهرستی سازمان یافته از آنها و رده بندی های محلی دریافت خواهید کرد. از این رو، پیش از آن که پول و وقت خود را بیهوده تلف کنید به خوبی از شرایط مکانی که مد نظر دارید، آگاه می شوید.

مپ‌کوئست (MapQuest) وب سایت دیگری است که با ایجاد یک پلتفرم اجتماعی برای مسافران از نقاط مختلف جهان این امکان را فراهم می کند تا تجربیات خود از سفر را با همه به اشتراک بگذارند. بر همین اساس، اعتبار یک مقصد و ارزش آن به عنوان مکانی مناسب یا نامناسب برای تعطیلات قابل ارزیابی است. بدون تردید، چنین جستجوها و ارزیابی هایی بدون شبکه های اجتماعی و اینترنت امکان پذیر نبود.

دنیای اپلیکیشن ها

جریان‌های برتر فناوری در دنیای سفر

امروزه برای هر چیزی از راهنمای جاذبه های محلی تا توپوگرافی دقیق از منطقه ای مشخص یک اپلیکیشن آماده وجود دارد. پیش از آن که طرح تعطیلات خود را برنامه ریزی کنید از دانلود اپلیکیشن های مفید اطمینان حاصل کنید. بسیاری از هتل ها و شرکت های هواپیمایی دارای اپلیکیشن های اختصاصی خود هستند که در صورت نیاز برای انجام تغییرات در آخرین لحظات دسترسی آسان و راحت را امکان‌پذیر می کنند. برخی از اپلیکیشن ها تخفیف ها و معاملات داغ را در مکان های مختلف ارائه می کنند در شرایطی که برخی دیگر امکان ضبط و ترجمه زبان های مختلف را فراهم می کنند. اپلیکیشن های سفر جدید هر روز در حال توسعه هستند تا تجربه بهتری برای مسافران شکل داده و نیازهای آنها را پاسخگو باشند.

وای فای حین پرواز

در گذشته، اگر مجبور بودید سفرهای هوایی زیادی انجام دهید یکی از نکات آزار دهنده خاموش کردن تلفن همراه یا قرار دادن آن روی حالت پرواز (Flight Mode) بود. بر همین اساس، طی سفر هوایی به مخاطبان خود دسترسی نداشته و یا حتی امکان تبادل ایمیل های مهم و ضروری بدون شبکه وجود نداشت. تنها کاری که می توانستید انجام دهید گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم یا انجام بازی بود. با توجه به این کمبود و درهم تنیده شدن هرچه بیشتر اینترنت با زندگی انسان ها، شرکت های هواپیمایی برای جلوگیری از نارضایتی مسافران خدمات وای فای در هواپیما را ارائه کرده اند. البته بسیاری از آنها برای دسترسی به وای فای هزینه ای اضافی را برای صادر کردن بلیت دریافت می کنند.

نقشه های تعاملی

روزهایی که مردم با نقشه های کاغذی این طرف و آن طرف می رفتند و در بسیاری موارد حتی به مقصد مورد نظر خود نمی رسیدند، دیر زمانی است که به پایان رسیده است. امروزه با فناوری ناوبری که در گوشی های هوشمند وجود دارد هر مکانی در جهان به راحتی قابل دسترس است. با معرفی سرویس "گوگل مپس" هر گام مسافران به دقت زیر نظر قرار گرفته و از این رو دیگر گم کردن مسیر و انتخاب مسیرهای اشتباه موضوعی مربوط به گذشته محسوب می شود. امروزه به راحتی می توانید فاصله دقیق بین دو نقطه را ارزیابی کرده و حتی از این که با چه میزان سوخت و این که با چه وسایل نقلیه ای امکان دسترسی به آنها وجود دارد نیز آگاه شوید.

مناطق فارغ از فناوری

فناوری به رغم تمامی مزایایی که برای ما دارد به نظر می رسد که افراد را پیش از پیش در لاک خود فرو برده است. تعامل انسانی در دنیای امروز کمرنگ‌تر از گذشته شده و جهان به مکانی شبکه شده تبدیل شده است. حتی در یک سفر تفریحی ما مشغول چت کردن در شبکه های اجتماعی یا وبگردی و ارسال ایمیل هستیم. با در نظر گرفتن این سناریو، برخی اقامتگاه ها و هتل ها در سراسر جهان ایده نوآورانه منطقه فارغ از فناوری را با هدف تجربه لحظاتی لذت بخش به دور از دنیای الکترونیکی اجرایی کرده اند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme