فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دانشمندان در پی روشی برای سرکوب قیام روبات‌ها!

دانشمندان در پی روشی برای سرکوب قیام روبات‌ها!

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: هوش مصنوعی، پدیده‌‌ای که این روزها همه جا صحبت از آن است و با گذشت زمان انسان‌ها بیش از پیش به استفاده از آن روی می‌آورند اما به چه قیمتی؟

در سال‌های اخیر شاهد افزایش صعودی ساخت فیلم‌های هالیوودی‌ هستیم که حکومت ربات‌ها بر انسان‌ها را به تصویر می‌کشند، جالب و پر از هیجان. اما آیا تا به حال عمیقا به این مساله فکر کرده‌اید که اگر این فیلم‌ها به واقعیت تبدیل شوند چه چیزی در انتظار نسل بشر خواهد بود؟

به تازگی برخی بزرگان اهل صنعت نگرانی خود را در زمینه هوش مصنوعی و پیشرفت سریع آن ابراز کرده‌اند. اما حالا گروهی از پژوهشگران، محققین و فلاسفه‌ی دانشکده کمبریج دست به دست هم داده‌اند تا قیام ربات‌ها را از همین حالا سرکوب کنند و حتی بودجه‌ای چند میلیون پوندی نیز به آن اختصاص داده شده است.

آنها در این پروژه به دنبال پیدا کردن و مقابله با فرصت‌هایی هستند که به هجوم هوش مصنوعی و سلطه آن بر بشر کمک می‌کنند. اینکه بدانیم چه چیزی سبب این حاکمیت خواهد شد از اهمیت برخوردار است زیرا برخی بر این باورند که با پایان قرن حاضر هوش مصنوعی به مرحله‌ای می‌رسد که جای بشر را خواهد گرفت. گرچه، به نقل از پروفسور پرایس، مدیر این پروژه: "همین الان هم تا حدودی می‌توان اثرات خوب یا بد آن‌را پیش‌بینی کرد”.

کسی نمی‌داند در آینده چه چیزی انتظارمان را می‌کشد. شاید ربات‌ها به سطح هوشی فراتر از بشر دست پیدا کنند. شاید بهتر باشد خود را برای مقابله با این مساله آماده کنیم و شاید هم باید راه را برای انقلاب رباتی باز کنیم!

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme