فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کنترل نشانگر ماوس با حرکات سر در ویندوز

کنترل نشانگر ماوس با حرکات سر در ویندوز

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: فناوری مسیری طولانی را پشت سر گذاشته اما طی چند سال اخیر با آهنگی چشمگیر روند پیشرفت را دنبال کرده است. شاهدی بر این مدعا گوشی های هوشمند هستند که قدرت بیشتری نسبت به ابررایانه های دو دهه پیش دارند. اما روند پیشرفت فناوری هنگامی که نقش آن در بهبود شرایط زندگی انسان و به ویژه کمک به افراد ناتوان برای تجربه یک زندگی عادی بررسی می شود، بیشتر به چشم می آید.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، برنامه ویندوزی منبع باز «Animouse» در دسته فناوری مفید قرار می گیرد. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد کنترل نشانگر ماوس و انجام کلیک راست و کلیک چپ را به سادگی و تنها با استفاده از حرکت سر خود انجام دهد. این برنامه در ویندوز 7 و نسخه های جدیدتر قابل استفاده است و کاربر باید دارای یک وب‌کم متصل به رایانه باشد.

پس از نصب Animouse آن را اجرا کرده و برنامه ردیابی کاربر را آغاز می کند. روی دکمه «Power» سبز رنگ کلیک کنید و منتظر بمانید تا نمایاب دوربین به دوربین دستگاه متصل شود و چهره شما را تشخیص دهد. هر زمان آماده بودید روی «Start tracking» کلیک کنید و اکنون نشانگر ماوس هنگامی که سر خود را تکان می دهید روی نمایشگر حرکت می کند. برای فعال کردن کلیک ماوس روی دکمه «Mouse Click enable» کلیک کنید. کلیک های ماوس هنگامی که نشانگر روی یک دکمه قرار می گیرد و تکان نمی خورد عمل می کنند.

کنترل نشانگر ماوس با حرکات سر در ویندوز

یک نوار کلیک های ماوس نیز در قسمت پایین صفحه ظاهر می شود که به کاربر اجازه انتخاب بین این که کدام کلیک ماوس باید انجام شود را می دهد. برای سازگاری با این برنامه اندکی باید صبور باشید.

اگر سرعت حرکت نشانگر ماوس در واکنش به حرکات سر شما رضایت‌بخش نیست به بخش «Menu» مراجعه کرده و زیر بخش تنظیمات نشانگر (Cursor settings) حساسیت حرکات افقی و عمودی را تعیین کنید. دستیابی به تنظیمات درست می تواند اندکی زمان‌بر باشد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme