فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

درگاه عرضه و تقاضای فناوری کشور راه اندازی شد

درگاه عرضه و تقاضای فناوری کشور راه اندازی شد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: درگاه عرضه و تقاضای فناوری کشور همزمان با افتتاح شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.

مراسم رونمایی از سامانه اینترنتی درگاه عرضه و تقاضای فناوری روز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران درباره ویژگی های این سامانه گفت: درگاه تجاری سازی فناوری، در واقع یک فن بازار است که امکان عرضه انواع فناوری های توسعه یافته در کشور را فراهم می سازد.

شروین امیری افزود: فناوری ها قبل از عرضه در این سامانه باید از سوی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی مورد ارزیابی قرار گیرند تا واقعی بودن آنها به تایید برسد.

به گفته امیری، امکان انتقال این سامانه بر روی گوشی های تلفن همراه دارای سیستم عامل های IOS و اندروید فراهم شده و لینک آن نیز بر روی سایت اینترنتی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران قرار داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: صاحبان فناوری می توانند آن دسته از فناوری های خود که توسعه یافته اند در این سامانه معرفی می کنند و علاوه بر این، امکان ارائه ایده های فناورانه نیز در آن امکان پذیر است.

عضو هیات علمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ادامه داد: از سوی دیگر، صاحبان سرمایه می توانند با مشاهده و اطلاع از طرح های فناورانه با صاحبان این طرح ها ارتباط برقرار کرده و تقاضای خود را مطرح کنند.

وی از برپایی کارگاه های آموزشی ثبت اختراع و پتنت، آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و مباحث مرتبط با فناوری های مختلف با همکاری 7 پژوهشکده سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در محل غرفه این سازمان در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار خبر داد.

شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امروز 23 آذرماه با حضور وزیران علوم، تحقیقات و فناوری، صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد و تا پنجشنبه 26 آذرماه ادامه خواهد داشت.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme