فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

با این ابزار همه می توانند میزان آلودگی هوا را کنترل کنند

با این ابزار همه می توانند میزان آلودگی هوا را کنترل کنند

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: به رغم اعلام اولین وضعیت قرمز آلودگی هوا در پکن، آلودگی هوا برای ساکنان این کلان شهر تازگی ندارد. اما ابزاری تازه آخرین پیش بینی میزان آلودگی هوا و حتی کنترل کیفیت هوا در خانه ها را نیز ممکن کرده است. این ابزار به نام «لیزر تخم مرغی» (Laser Egg) ساخت یک شرکت کوچک چینی، پس از اعلام وضعیت قرمز با فروش بی سابقه ای همراه شده است. با بهای ۵۰ یورو، «لیزر تخم مرغی» میزان دقیق ریزترین آلاینده های هوا در واحد یک متر مکعب را بطور لحظه به لحظه اندازه گیری می کند.

موسس این شرکت می گوید: «آلودگی هوا کاملا نامرئی است. شما به هیچ وجه از میزان آلاینده های احیانا خطرناک موجود درخانه تان اطلاع ندارید. هدف ما ساختن ابزاری بود که کاربرد آن برای مصرف کننده بسیار ساده باشد و نحوه کار تصفیه کننده های هوا و کیفیت هوایی که تنفس می کنید را به شما بگوید.»

شرکت «ایر ویژوال» در چین توسط دو فرانسوی ساکن پکن تاسیس شده است. محصول «ایر ویژوال»، یک اپلیکیشن تلفن همراه است که با بهره بردن از داده های ایستگاه های کنترل کیفیت هوا در سراسر پکن و وضعیت هواشناسی، میزان آلودگی در چند روز آینده را به کاربران اطلاع می دهد.

یکی از موسسان شرکت می گوید: «می بینیم که وضعیت هوا بر کیفیت و میزان آلودگی تاثیر مهمی دارد. آلاینده ها همیشه وجود دارند اما وضعیت هوا و وزش باد برای پراکندن آنها اهمیت زیادی دارد. به نظر ما این عامل مهمی است. زیرا وضعیت هوا را نمی توانیم تغییر دهیم ولی آلایندگی را می توانیم.»

درحالیکه آگاهی رسانی اهیمت زیادی دارد اما نکته اصلی کاستن از میزان آلودگی بویژه در کشورهایی مانند چین و همچنین در شهرهای بزرگ است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme