فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

آغاز ماموریت اولین فضانورد بریتانیایی در ایستگاه فضایی بین المللی

آغاز ماموریت اولین فضانورد بریتانیایی در ایستگاه فضایی بین المللی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: تیموتی پیکه، فضانورد بریتانیایی، تیمونی کوپرا، فضانورد آمریکایی و یوری مالنچنکو، همکار روس آنها تمام آموزشهای لازم را دیده اند تا روز سه شنبه ۱۵ دسامبر عازم ایستگاه فضایی بین المللی شوند. این ماموریت تنها چند روز پس از بازگشت همکارانشان آغاز می شود. به این ترتیب تیموتی پیکه اولین فضانورد بریتانیایی است که در جریان ماموریتی که توسط پادشاهی بریتانیا از نظر مالی حمایت می شود، به فضا سفر خواهد کرد.

این اولین سفر این فضانورد ۴۳ ساله بریتانیایی به فضا است. هنگامیکه از او پرسیدند آیا می ترسی؟ پاسخ داد: «آموزش هایی که دیده ایم ما را برای همه چیز آماده کرده است. قطعا در فضا لحظات دلهره آوری نیز خواهد بود. فکر می کنم آغاز سفر و سپس ورود به ایستگاه، دو لحظه پرخطر باشند و اگر من فرصت راهپیمایی فضایی هم داشته باشم، آن هم کاری با درصد خطر بسیار بالا خواهد بود.»

قرار است روز سه شنبه این سه نفر زمین را از پایگاه قزاقستان ترک کرده و پس از سفری ۶ ساعته وارد ایستگاه فضایی بین المللی شوند. پیکه، فضانورد بریتانیایی که مدت ۱۷ سال خلبان نظامی بوده و سه هزار ساعت پرواز دارد، قرار است مدت ۱۷۳ روز را در ایستگاه فضایی بین المللی سپری کند. او همچنین داوطلب شده تا آزمایشهایی را در فضا روی بدنش انجام دهند.

تیموتی پیکه می گوید: «مایلم چند آزمایش علمی را روی بدنم تجربه کنم. قرار است ۲۵ آزمایش روی بدن من انجام شود. آزمایشهایی در بخش تراکم استخوان و یا آزمایشهایی روی چشم، از دست دادن چگالی عضلات، تغییر در بینایی فضانوردان، تغییرات در سیستم ایمنی بدن و تاثیراتی که بی وزنی روی بدن انسان می گذارد. همچنین تاثیر بی وزنی در کنار داروها و واکسن ها برای معالجه بیماری های مختلف. بنابراین تحقیقات مهم پزشکی قرار است در آنجا انجام شود که می تواند تاثیر درخشانی بر زندگی مردم روی زمین داشته باشد.»

او در پایان می افزاید: «فکر کنم آنچه مرا بیش از هر چیزی هیجانزده کند، بدون شک دیدن مناظر از آن بالاست.»

این سه فضا نورد، ظهر سه شنبه به وقت اروپای مرکزی زمین را ترک خواهند کرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme