فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

خلق رنگ بال پروانه و طاووس با فناوری نانو

خلق رنگ بال پروانه و طاووس با فناوری نانو

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: یک هنرمند خلاق با ترکیب فناوری نانو و هنر، موفق به خلق رنگ آبی – نقره ای موجود روی بال پروانه رنگین کمان و پرطاووس شده است.

رنگ آبی نقره ای موجود روی بال پروانه در طیف رنگی وجود ندارد. یک نقاش سانفرانسیسکویی به نام کیت نیکولز با تلفیق علم و هنر موفق به خلق این رنگ شده است. این نقاش زبر دست تجربه بیش از یک دهه کار با رنگ ها را دارد و معمولا با استفاده از روغن بذرکتان، اکسید سرب و رزین، رنگدانه های موردنظر را خلق می کند.

بیشتر رنگ ها از رنگدانه ها تولید می شوند. رنگدانه ها با توجه به ترکیباتشان، طول موج های خاصی از نور را جذب می کنند و طول موج هایی که جذب نمی شود، را منعکس می کنند. برای ساخت رنگ آبی – نقره ای، از نانوذراتی استفاده شده است که کوچکتر از طول موج نور مرئی هستند. این ذرات، طول موج نور را کوچکتر می کنند و نور را به اطراف پراکنده می کنند. نور منعکس شده با توجه به شکل، اندازه، موقعیت و زاویه ناظر و منبع نور، متفاوت می شود.

این هنرمند برای تکمیل کار خود با یک تیم از فیزیکدانان دانشگاه برکلی همکاری کرد و پس از چند مرحله طولانی آزمون و خطا، نانوذراتی به شکل توپ فوتبال طراحی کرد که در یک حلال آلی به صورت معلق قرار می گیرند. این روش سبب می شود که بتوان این پوشش را روی شیشه قرار داد. نیکولز از شیشه های مثلثی شکلی استفاده کرد که از یک طرف لولا می شوند و مانند بال پروانه هستند. این مثلث شیشه ای در برابر نور خورشید مانند بال پروانه مورفو (رنگین کمان) می درخشد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme