فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

معرفی نوع جدیدی از توربین بادی در ایسلند

معرفی نوع جدیدی از توربین بادی در ایسلند

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ایسلند در حال حاضر 100 درصد انرژی مورد نیاز خود را از منابع تجدیدپذیر تامین می کند. بیشتر این انرژی از طریق منابع زمین‌گرمایی تامین می شود اما پژوهشگران در تلاش هستند تا از بادهای قدرتمندی که در این کشور می وزند نیز استفاده کنند. توربین های بادی سنتی در مواجهه با بادهای شدید ایسلند از کنترل خارج می شوند اما طرحی نوآورانه نوع متفاوتی از توربین بادی را ارائه کرده است که می تواند در برابر این بادها ایستادگی کند. توربین بادی CW1000 حتی ممکن است بهتر از همتایان لاغر و بلند قامت رایج خود باشد.

معرفی نوع جدیدی از توربین بادی در ایسلند

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، ایسلند در حال حاضر بخش اندکی از انرژی مورد نیاز خود را از طریق باد تامین می کند. بهره برداری از انرژی بادی از سال 2013 آغاز شده و پژوهشگران تلاش های خود برای ارزیابی پتانسیل های این انرژی در کشوری که تنها 329 هزار نفر ساکن آن هستند را تا به امروز ادامه داده اند. توربین های بادی سنتی در مواجهه با بادهای شدید ایسلند که از میانگین سرعت روزانه 64 کیلومتر در ساعت برخوردار هستند چندان خوب عمل نمی کنند. در آب و هوای توفانی میانگین سرعت باد به 180 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.

تنها راه حل برای غلبه بر این چالش ایجاد نوع متفاوتی از توربین بادی بوده است و سیتر اسگیرسون، مخترع، این کار را انجام داده است. توربین بادی CW1000 به صورت عمودی روی پایه ای پهن قرار می گیرد و دارای پره هایی منحنی است. شکل منحصر به فرد پره به توربین اجازه می دهد باد را در شرایطی که سرعت آن بیش از اندازه سریع نمی شود، مهار کند.

در شرایطی که ایسلند تمام انرژی مورد نیاز خود را از طریق منابع تجدیدپذیر تامین می کند اما سیستم های انرژی بادی کارآمد همچنان از بازار خوبی در این کشور به ویژه برای مالکان خانه برخوردار هستند. توربین بادی آیس‌ویند CW1000 برای مصارف مسکونی طراحی شده و شرکت تولید کننده قصد دارد طی چند ماه آینده فروش آنها را آغاز کند. همچنین، فروش این محصول در بازارهای بین المللی از تابستان 2016 برنامه ریزی شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme