فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چین تولید جنگنده رادارگریز J-20 را آغاز کرده است

چین تولید جنگنده رادارگریز J-20 را آغاز کرده است

جنگنده چنگدو J-20به گزارش فراسو و به نقل از عصریران:

چین به صورت رسمی وارد مراحل اولیه تولید شده است. آن چه در این تصاویر مشاهده می کنید نخستین مدل تولیدی از این جت جنگنده رادارگریز است که به صورت پنهانی شکار شده است. روی بدنه این هواپیما 2101 درج شده است و رنگ زرد آن احتمالا یک پوشش اولیه است.

 بر اساس استانداردهای معرفی یک هواپیمای جنگی جدید، چین با سرعتی فوق العاده چشمگیر جنگنده J-20 را توسعه داده است. نخستین پرواز این جت جنگنده در ژانویه 2011 انجام شد و تا نوامبر 2015 هشت مدل اولیه از آن به پرواز در آمدند. در مقام مقایسه، آمریکا نزدیک به دو دهه را برای توسعه جنگنده F-35 سپری کرد.

جنگنده نسل پنجم J-20 پیشرفت های قابل مشاهده ای را در مسیر توسعه خود تجربه کرده است. در مدل اولیه 3 ورودی های هوای بازطراحی شده، دماغه ای کمتر گرد با زاویه ای بیشتر و سیستم هدف گیری الکترو-اپتیکال در این مدل به کار گرفته شده بودند. در مدل های اولیه 5 و 6 بالچه های تیزتر که اگزوز پیشرانه را از رادار پنهان می سازند قابل مشاهده بودند.

این که پیشرانه های چینی یا روسی در جنگنده J-20 استفاده شده یکی از پرسش هایی است که درباره این هواپیما همچنان مطرح است. نمونه های اولیه این جت جنگنده از پیشرانه روسی AL-31 «ساترن» بهره برده اند که در جنگنده J-15 «کوسه پرنده» نیروی دریایی چین نیز استفاده شده اند. اما اخبار منتشر شده حاکی از ساخت پیشرانه های عملکرد بالا مدرن توسط خود چینی ها است و انتظار می رود جنگنده J-20 در نهایت با پیشرانه های WS-15 چینی معرفی شود. توسعه پیشرانه های WS-15 حدود 20 سال طول کشیده است که فقدان دانش و تجربه متالورژی چینی ها در این زمینه تاثیرگذار بوده است.

چین تولید جنگنده رادارگریز J-20 را آغاز کرده است

اگرچه تولید جنگنده J-20 می تواند قابل توجه و تاثیرگذار باشد اما دلایلی وجود دارند تا برخی شک و تردیدها نسبت به جنگنده رادارگریز جدید چینی ها باقی بماند. چین در زمینه انتشار اطلاعات بسیار محتاط عمل می کند و ناظران خارجی تنها چیزهایی که این کشور مایل است ما بدانیم را ارائه می کند. از این رو، پرسش های بسیاری همچنان بی پاسخ باقی مانده اند. این که جنگنده J-20 از چه راداری استفاده می کند؟ چرا هرگز دو هواپیما به همراه هم در هوا دیده نشده اند؟ آیا با یک جنگنده برای برتری در نبردهای هوایی مواجه هستیم یا یک بمب افکن با قابلیت نفوذ بالا و یا هر دو؟

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme