فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

جلوگیری از روشن شدن تصادفی ویندوز 10 از حالت خواب

جلوگیری از روشن شدن تصادفی ویندوز 10 از حالت خواب

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ویندوز 10 یکی از بهترین نسخه های عرضه شده سیستم عامل مایکروسافت تا به امروز محسوب می شود اما این به معنای بدون باگ و خالی از اشکال بودن آن نیست. یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده اند زمانی رخ می دهد که رایانه در حالت خواب (Sleep) قرار می گیرد. ظاهرا سیستم در زمان های تصادفی از این حالت خارج شده و روشن می شود. ممکن است دستگاه روشن باقی مانده و یا پس از مدت کوتاهی بدون دلیل مشخصی به حالت خواب بازگردد.

 مشخص شده است چنین شرایطی ممکن است به واسطه دلیلی منطقی رخ دهد زیرا کاربر این اجازه را به سیستم داده و البته شاید وی از این مساله نیز آگاه نیست. سیستم عامل ویندوز حداقل از نسخه ویندوز 7 دارای زمان سنج بیدارباش (Wake Timers) است که به سیستم اجازه می دهد از حالت خواب خارج شود. به صورت پیش فرض، این ویژگی غیرفعال است اما ویندوز 10 ممکن است برای برخی طرح های نیرو ویژه آن را فعال کرده باشد. برای غیر فعال کردن این ویژگی می توانید مسیر زیر را دنبال کنید:

زمان سنج های بیدارباش در طرح های نیرو مختلف ممکن است فعال یا غیر فعال باشند. شما احتمالا دارای حداقل دو طرح نیرو پیکربندی شده شامل متعادل (Balanced) و عملکرد بالا (High Performance) هستید. برای هر دو طرح باید وضعیت زمان سنج بیداری را بررسی کنید.

برای غیر فعال کردن زمان سنج خواب روی آیکون باتری در System tray کلیک کرده و Power Options را از منو زمینه انتخاب کنید. روی Change plan settings کلیک کنید و در صفحه بعد Change advanced power settings را انتخاب کنید.

در پنجره Advanced settings بخش Sleep را باز کنید و Allow Wake Timers را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که این ویژگی هم برای باتری و هم اتصال مستقیم به برق غیر فعال باشد. تغییرات را اعمال کرده و برای طرح های نیرو دیگر نیز این روند را تکرار کنید.

جلوگیری از روشن شدن تصادفی ویندوز 10 از حالت خواب

این راه حل نهایی برای برطرف کردن روشن شدن تصادفی سیستم از حالت خواب محسوب نمی شود. برخی اپلیکیشن ها مانند برنامه های استریم موسیقی که باز باقی مانده اند ممکن است سیستم را از حالت خواب خارج کرده و دستگاه روشن شود. تنظیمات اپلیکیشن ها را بررسی کرده و در صورت وجود این ویژگی آن را غیرفعال کنید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme