فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چه انتظاری از گوشی‌های هوشمند در سال 2016 دارم؟

چه انتظاری از گوشی‌های هوشمند در سال 2016 دارم؟

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: گوشی های هوشمند طی سال 2015 نیز روند افزایشی فروش و بهبود سخت افزاری و نرم افزاری را تجربه کردند و کاربران با نمایشگرهایی با کیفیت‌تر، عملکردی سریع‌تر و دوربین هایی بهتر از گذشته سر و کار داشتند. اما همچنان مشکلاتی وجود دارند. هر اندازه که گوشی هوشمند خود را دوست داشته باشید آیا حاضرید به آن نمره 20 بدهید؟ یا همچنان فضای برای ارتقا و بهبود بیشتر وجود دارد؟

درخواست شماره یک کاربران گوشی های هوشمند برای سال 2016 می تواند باتری هایی با طول عمر بیشتر باشد. بدون تردید، در اختیار داشتن گوشی هوشمندی که با یک بار شارژ و به رغم کاربری سنگین یک یا دو روز دوام بیاورد، هرچه بیشتر رضایت کاربران را فراهم می کند.

گزینه بعدی مطلوب برای کاربران می تواند نمایشگرهای باشند که به راحتی نمی شکنند. خوشبختانه تلاش های خوبی در این زمینه صورت گرفته و محصولاتی مانند موتورولا موتو اکس فورس معرفی شده اند که شیشه نمایشگر آنها به راحتی نمی شکند. امیدواریم در سال 2016 هرچه بیشتر شاهد عرضه چنین گوشی های هوشمندی باشیم.

حافظه داخلی واقع بینانه‌تر یکی دیگر از نیازهای مصرف کنندگان است. امروزه، حافظه داخلی 16 گیگابایت که در بیشتر گوشی های هوشمند دیده می شود دیگر جوابگوی نیازهای بیشتر کاربران نیست. بخشی از این حافظه توسط سیستم عامل اشغال شده و با تداوم روند صعودی کیفیت دوربین ها که به ذخیره عکس ها و فیلم هایی با حجم بیشتر منجر می شود، جدا از فیلم ها و آهنگ هایی که روی گوشی خود ذخیره می کنیم، به نظر می رسد 64 گیگابایت می تواند استاندارد جدیدی برای گوشی های هوشمند در زمینه حافظه ذخیره سازی داخلی باشد.

شارژ بی سیم یکی دیگر از ویژگی هایی است که به تدریج از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است. سال 2016 می تواند دوران شکوفایی شارژ بی سیم در بازار گوشی های هوشمند باشد.

توانایی حذف اپلیکیشن هایی که توسط تولید کننده گوشی هوشمند روی دستگاه نصب شده اند و در برخی مواقع منابع قابل توجهی از دستگاه را اشغال می کنند یکی دیگر از گزینه های کلیدی مورد توجه کاربران است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme