فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کیوتمپ؛ ایستگاه آب و هوایی هوشمند

کیوتمپ؛ ایستگاه آب و هوایی هوشمند

ایستگاه آب و هوایی هوشمند کیوتمپ (QTempبه گزارش فراسو و به نقل از عصریران: ) با استفاده از حسگرهای داخلی امکان اندازه گیری پرتو فرابنفش و دما را در اختیار کاربر قرار می دهد و می تواند از پوست وی در برابر میزان بیش از اندازه این پرتو مضر مراقبت کند. طراحی فوق جمع و جور این گجت اجازه می دهد تا به راحتی همواره آن را در هر جایی به همراه داشته باشید.


 کیوتمپ ایستگاه آب و هوایی پوشیدنی نوآورانه و کاربردی با ابعادی برابر با 51 × 25 × 6 میلیمتر است و زیر 25 گرم وزن دارد. این ایستگاه هوشمند در دو مدل کیوتمپ و کیوتمپ-آی در دسترس است که هر دو مدل از طراحی فوق جمع و جور بهره می برند و به راحتی می توان آنها را به جاکلیدی، کیف، لباس یا هر چیز دیگری متصل کرد.

کیوتمپ و کیوتمپ-آی از حسگرهای مشابه برای اندازه گیری پرتو فرابنفش و دما استفاده می کنند. کیوتمپ از پی‌وی‌سی بادوام ساخته شده و از آنجایی که فاقد باتری است نیازی به شارژ نیز ندارد. کیوتمپ نیروی مورد نیاز خود را از طریق NFC از گوشی هوشمند کاربر دریافت می کند و با استفاده از یک اپلیکیشن اختصاصی اطلاعات مربوط به میزان پرتو فرابنفش و دما را در اختیار وی قرار می دهد.

کیوتمپ؛ ایستگاه آب و هوایی هوشمند

کیوتمپ-آی از بدنه آلومینیوم آنودایز برای دوام بالا و ارائه حس محصولی رده بالا سود می برد. به جای NFC، این مدل دارای فناوری بلوتوث است تا به صورت بی سیم با گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کند و به طور مداوم اطلاعات را به دستگاه متصل شده انتقال می دهد. همچنین، کیوتمپ-آی از باتری سلولی قابل تعویض CR2032 نیرو می گیرد.

کیوتمپ؛ ایستگاه آب و هوایی هوشمند

این ایستگاه آب و هوایی هوشمند در وب سایت کیک استارتر به قیمت 33 دلار برای مدل کیوتمپ و 39 دلار برای کیوتمپ-آی پیش فروش شده است. عرضه هر دو مدل از ژوئن 2016 برنامه ریزی شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme