فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چگونه از اعتیاد به تلفن همرامان نجات یابیم؟

چگونه از اعتیاد به تلفن همرامان نجات یابیم؟

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: در جامعه امروزی افراد هر چه بیشتر و بیشتر به اینترنت وصل می شوند. ما به تلفنهای همراهمان، تبلت یا لپتاب هایمان چسبیده ایم و این، برایمان استرس و ناامیدی به بار می آورد.

چگونه به این مشکل خاتمه دهیم؟ راه حل می تواند در برنامه رفع اعتیاد دیجیتالی نهفته باشد که قادر است ما را اندکی از تلفنهای همراهمان جدا کند.

اتصال زیاد به اینترنت، بیماری قرن است بویژه در کشورهای پیشرفته که همه گروههای سنی را شامل می شود و می تواند خستگی مفرط و افسردگی برای همه اعضای خانواده به بار بیاورد.

هر فرد به طور متوسط دویست بار به تلفنش مراجعه می کند، بیشتر از پنجاه ای میل می گیرد و ۷۸ درصد مردم پیش از خواب به تلفن هوشمندشان رجوع می کنند.

برنامه درمان اعتیاد به تلفن همراه که در آمریکا ساخته شده، به سراسر دنیا رسیده است. در سوییس برنامه ای سه روزه برای ترک اعتیاد به تلفن همراه ابداع شده است.

الکساندر اشتاینهارت، یکی از مدیران این برنامه می گوید: «تلفن هوشمند و اینترنت ابزاری هستند که حس خوشحالی ایجاد می کنند. کمی مثل ماشینهای قمار کازینو که به آن معتاد می شویم. پیامهایی که می گیریم باعث خوشحالیمان می شود و منتظر هستیم پیامی از یک دوست یا خبری از یک واقعه دریافت کنیم و مرتب تحت فشار و هیجانزده هستیم. ولی در نود درصد موارد آنچه پیش می آید اهمیتی ندارد.»

هدف درمان اعتیاد دیجیتالی، کاهش استرس و تمرکز بیشتر بر روابط اجتماعی و فعالیتهای خارج از اینترنت است. این برنامه شکلهای مختلفی دارد. و همگی بر اساس هدایت افراد شرکت کننده به سوی فعالیت های خوشایند و سازنده دیگر ماننده یوگاه یا آشپزی است تا بتوانند بار دیگر از زندگی واقعی لذت ببرند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme