فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

واقعیت مجازی، تکخال نمایشگاه کالاهای الکترونیک لاس وگاس

واقعیت مجازی، تکخال نمایشگاه کالاهای الکترونیک لاس وگاس

در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی الکترونیک امسال در لاس وگاس، بیش از چهل غرفه به فناوری به واقعیت مجازی اختصاص دارد. این رقم نسبت به سال گذشته ۷۵ درصد بیشتر است به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز:

هد ست های متصل به Oculus و HTC و سونی در غرفه ها دیده می شود.

مسئولان نمایشگاه می گویند که فروش هد ست های “واقعیت مجازی” به ۱.۲میلیون واحد رسیده و پیش بینی می کنند که در آمد حاصل از این فروش ۵۴۰ میلیون دلار برسد.

این در حالی است که مشتاقان گوشیهای HoloLens میکروسافت منتظر بیرون آمدن این محصول در ماه سپتامبر هستند. یکی از کارشناسان حاضر می گوید: «چند تولید کننده، زمان ارائه محصولات جدید “واقعیت مجازی” در سال ۲۰۱۶ را اعلام کرده اند. رقابت هیجان انگیزی وجود دارد. واقعیت مجازی شما را به دنیای دیگری می برد. هد ست را که می گذارید از دنیای اطرافتان جدا می شوید. می تواند شما را به کنار دریا، در کوه یا باغ ببرد.، به آینده دور پرتاب می شوید. واقعیت مجازی تجربه دیگری است.»

با اینکه واقعیت مجازی بیشتر برای شبیه سازی در بازی استفاده می شود ولی دست اندرکاران، به فکر استفاده های دیگری از این فناوری نیز هستند.

شرکتی در لندن که در حوزه واقعیت مجازی فعالیت می کند، بر پایه کار با قهرمانان ورزش، سازندگان خودرو، گروههای موسیقی و حتی آژانس های مسافرتی، افق تازه ای برای کاربردهای واقعیت مجازی گشوده است. یک یاز کارشناسان این شرکت می گوید: «با دوربین های فیلمبرداری ۳۶۰ درجه ای کار می کنیم که بنا بر استفاده های مختلف شکلشان می تواند تغییر کند. مثلاً توپی باشند. این دوربین ها در آن واحد فیلم ویدئو می گیرند. این ها را با هم هماهنگ می کنیم و با درهم آمیختن آنها دنیای مجازی را می سازیم که شما از طریق هد ست های واقعیت مجازی وارد آن می شوید.»

نمایشگاه کالاهای الکترونیکی تا نهم ژانویه در لاس وگاس آمریکا برپاست و بیش از۳۶۰۰ دارنده غرفه آخرین محصولات مثل Oculus VR, Virtuix and Sphero خدماتشان را عرضه می کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme