فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پردازنده‌های جدید تنها با ویندوز 10 کار خواهند کرد

پردازنده‌های جدید تنها با ویندوز 10 کار خواهند کرد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: در آینده نزدیک هنگامی که رایانه شخصی جدید خود را خریداری می کنید دیگر امکان نصب نسخه های قدیمی ویندوز مانند 7 یا 8 را نخواهید داشت. مایکروسافت اعلام کرده است که سیاست پشتیبانی خود را تغییر داده و طرح های خود برای به روز رسانی نسخه های قدیمی‌تر سیستم عامل ویندوز را به تدریج کنار می گذارد. سیاست جدید به معنای آن است که مالکان رایانه های شخصی آینده که از نسل بعدی پردازنده های اینتل، AMD و کوالکام بهره می برند نیازمند استفاده از ویندوز 10 خواهند بود.

 این که رایانه های شخصی قدیمی توانایی اجرای نسخه جدید سیستم عامل مایکروسافت را نداشته باشند مورد رایجی نیست اما در این مورد اتفاق برعکس رخ داده است. مایکروسافت و شرکایش تلاش قابل توجه ضروری برای سازگاری سخت افزار جدید با نسخه های قدیمی ویندوز را دیگر انجام نخواهند داد. سیستم عامل های قدیمی در بهترین حالت با فقدان آخرین به روز رسانی ها مواجه خواهند شد و در بدترین حالت به درستی کار نخواهند کرد.

تغییر سیاست با پردازنده های فعلی اینتل که به نام «اسکای لیک» (Sky Lake) شناخته می شوند، آغاز شده است. مایکروسافت به این نکته اشاره داشته است که نسل های جدید پردازنده های اینتل در زمان معرفی نیازمند جدیدترین بستر ویندوز برای پشتیبانی خواهند بود. در همین راستا، ویندوز 10 تنها نسخه ویندوز خواهد بود که پردازنده های پیش روی Kaby Lake اینتل، 8996 کوالکام و بریستول ریج AMD از آن پشتیبانی می کنند.

البته این سیاست جدید به معنای آن نیست که ویندوز 7 و ویندوز 8.1 مورد پشتیبانی قرار نمی گیرند. این دو سیستم عامل به ترتیب تا چهاردهم ژانویه 2020 و دهم ژانویه 2023 همچنان به روز رسانی دریافت خواهند کرد. اما این به شرطی است که از سخت افزاری که با این نسخه ها سازگار است، استفاده کنید.

تغییر سیاست نه تنها شرکای سخت افزاری مایکروسافت را خوشحال کرده است - دیگر نیازی نیست بسیاری از به روز رسانی های نرم افزاری پر هزینه برای نسخه های قدیمی‌تر ویندوز را توسعه دهند - بلکه به این شرکت کمک می کند هرچه بیشتر نفوذ ویندوز 10 را افزایش دهد. مایکروسافت ویندوز 10 را به عنوان آخرین نسخه این سیستم عامل معرفی کرده که با گذشت زمان با ارائه به روز رسانی های جدید آن را بهبود می بخشد. در حقیقت، ویندوز 10 اکنون یک سرویس محسوب می شود و نه یک محصول، و تغییر سیاست اخیر بهتر این مساله را بازتاب می دهد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme