فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کفش هوشمند نانویی ساخته شد

کفش هوشمند نانویی ساخته شد

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: یک محقق در سیستان و بلوچستان موفق به طراحی و ساخت کفش هوشمند نانویی شد که می تواند دمای کفش را در صورت کاهش دما، برای جلوگیری از یخ زدگی پا، گرم کند.

 

مجتبی میرحسینی، عضو پژوهشکده نانوی سیستان و بلوچستان و مجری طرح «کفش هوشمند نانویی» گفت: این کفش ها برای کوهنوردان و سربازان نظامی که در مناطق سردسیر هستند مناسب است.

 

وی در خصوص کارایی این کفش ها اظهار داشت: کفش های هوشمند نانویی طوری طراحی شده اند که می تواند بلافاصله بعد از اینکه دما به منفی ۱۰ درجه می رسد، شروع به افزایش دمای درون کفش کند تا از یخ زدگی پا جلوگیری شود.

 

میرحسینی با بیان اینکه کاربرد این کفش ها در مواقع بحرانی و در مناطق سردسیر است، اظهار داشت: کفی این کفش های هوشمند از نانو سیلیکون ساخته شده و نانو المنتهایی در آن استفاده شده تا بدین واسطه دمای درونی کفش را افزایش دهد.

 

میرحسینی خاطرنشان کرد: همچنین یک سنسور حرارتی در این کفش هوشمند قرار گرفته که همین باعث تشخیص سرما در لحظات بحرانی می شود.

 

وی با بیان اینکه کفش هوشمند می تواند تا ۴۰ درجه سانتیگراد، فضای درون کفش را گرم کند، اظهار داشت: اگر دمای بیرون تا منفی ۱۰ درجه کاهش پیدا کند، کفش به صورت هوشمند شروع به افزایش دمای درون کفش می کند ولی این دما قابل تنظیم است و می توان در دمای کمتر از منفی ۱۰ درجه کفش را تنظیم کرد.

 

این محقق با بیان اینکه می توان به دلخواه و بر حسب نیاز، سیستم هایی را روی این کفش هوشمند نصب کرد، عنوان کرد:GPS ، اندازه گیری نبض پا و رویت آن در گوشی تلفن همراه با سیستم های اندروید، مین یاب و... روی این کفش ها قابل نصب هستند.

 

وی افزود: اکنون این سیستم در شرف ثبت اختراع بوده و درپژوهشکده فناوری نانو دانشگاه سیستان و بلوچستان انجام شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme