فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پیش‌بینی خطر فروپاشی ازدواج با رایانه‌ها

پیش‌بینی خطر فروپاشی ازدواج با رایانه‌ها

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: گروهی از محققان دانشگاه‌های کالیفرنیای جنوبی و یوتا نرم‌افزاری را توسعه داده‌اند که می‌تواند وضعیت یک ازدواج را بررسی و خطر فروپاشی آن را پیش‌بینی‌ کند.

 

نحوه صحبت کردن ما، لحن و آهنگ صدا، سرعت حرف زدن‌، نوع نگاه کردن‌ یا نوع چشم برداشتن‌ از طرف مقابل، زبان بدن، انتخاب نوع کلمات همه از مواردی هستند که اطلاعات زیادی درباره‌ ما می‌دهند؛ شاید حتی بدون اینکه خودمان آگاه باشیم. برای یک کارآگاه باتجربه و حرفه‌ای که با یک متهم صحبت می‌کند یا یک روانپزشک، اینها علایمی هستند که اطلاعات زیادی درباره‌ شخص ارایه می‌دهند.

 

اما گاهی اوقات نشانه‌هایی هستند که حتی کارشناسان حرفه‌ای هم نمی‌توانند آنها را تشخیص دهند.

 

در همین زمینه محققان دانشگاه‌های کالیفرنیای جنوبی و یوتا نرم‌افزاری طراحی کرده‌اند که می‌تواند تشخیص دهد که آیا یک ازدواج در معرض خطر فروپاشی قرار دارد یا خیر؟

 

این کار با تحلیل دقیق سخنان و مکالمه‌ دو زوج انجام می‌شود. سپس براساس آنها پیش‌بینی می‌شود که آیا رابطه‌ میان آن دو بهتر خواهد شد، تغییری نخواهد کرد یا بدتر خواهد شد؟

 

رایانه به کمک این نرم افزار می‌تواند آهنگ‌های ظریف سخن را تشخیص دهد.

 

برایان باوکام، یکی از این محققان، می‌گوید با آهنگ‌ سخن می‌توان میزان لرزش صدای فرد را اندازه‌گیری کرد. آنها همچنین دیگر جنبه‌های تعامل و مکالمه مثل نوع کلمات و زبان بدن را هم مورد بررسی قرار دادند. در نهایت رایانه توانست پیش‌بینی کند که رابطه‌ ازدواج رو به بهبود می‌گذارد یا بدتر می‌شود. پیش‌بینی‌های این رایانه در حد یک انسان باتجربه، اعتبار داشت حتی اندکی هم بهتر بود.

 

این پروژه بخشی از تحقیقاتی است که در سال‌های اخیر انجام می‌شود. دانشمندان در این تحقیقات سعی داشته‌اند با بررسی دقیق صدا، حالات بدنی و نوع کلمات مراجعان به مراکز درمانی، به اطلاعات مفیدی دست یابند. هدف آنها این است که گفتار درمانی، موثرتر و کارآمدتر شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme